Bu Ramazan Oruç Tuttunuz Mu?

Bu Ramazan Oruç Tuttunuz mu/Tutabildiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    0

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Selamlar Arkadaşlar,
Son günlerini yaşadığımız Ramazan ayında Oruç tutabilen/tutamayan üyelerimizin katılabilecekleri bir anket yapmak istedim.
İzahat yapmak isteyenler yorumlarını da paylaşabilirler.
Saygılar..

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Ben de yıllardır tutamıyorum.
Belki Bahar aylarına gelince tutarım diye umuyorum?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Ramazan ayı ve oruç çocukluğumun en güzel günleri :) özellikle iftar öncesi pide kuyruğunda beklemek ama yıllar geçtikçe yeni rahatsızlıklar eklenirken bedenime artık oruç tutamıyorum. Buna karşın orucun ne olduğunu ve nasıl tutulması gerektiğini iyi biliyorum ve her ne kadar bir daha oruç tutmam mümkün olmasa da fidye olarak kefaretimi ödüyorum.

Bu arada arkadaşlar gerçekten bu sıcak havada ve bu zorlu hayat şartlarında aranızda her kim varsa oruç tutan/ tutabilen onlara helal olsun. Ben yürekten diliyorum ki Allah c.c. orucunuzu ve tüm dualarınızı kabul etsin.

zeynep45

Üye
Üye
Sağlığım el verdiği sürece bu yaşıma kadar hep tuttum ama bu ramazanda hem çok büyük acı yaşadım canımı snnemi kaybettim :( hemde zatürre geçirdim tutamadım malesef ama inşallah en kusa zamanda allah izin verirse tutucam ama şimdi değil hakan vücud hala yorgun çünkü:(

gülümse_hayata

Üye
Üye
Zeynep anneciğinizin mekanı cennet olsun.
Bende uzun yıllar oruç tutanlardanım fakat 3 yıldır artık tutamıyorum. Bir takım rahatsızlıklar ve içilmesi gereken ilaçlar neticesinde orucumu artık tutamaz hale geldim.
Rabbim affetsin inşallah .

zeynep45

Üye
Üye
Teşekkür ederim şengülcüm allah razı olsun geçmiş olsun sanada canım tabiki en önemlisi sağlığımız rabbim zaten demiyorki sağlığını tehlikeye atarak orucunu tut diye dinimizde diyor önce sağlık

murat tarsuslu

Üye
Üye
Selamlar Arkadaşlar,
Son günlerini yaşadığımız Ramazan ayında Oruç tutabilen/tutamayan üyelerimizin katılabilecekleri bir anket yapmak istedim.
İzahat yapmak isteyenler yorumlarını da paylaşabilirler.
Saygılar..

bunu öğrendiğinizde ne olacak? topluma katkısı ne olacak?

Tekerlekli Sandalye