Bu raporla vergi indirimine başvurabilir miyim?

erditer

Üye
Üye
rapor.jpg herkese selam bu raporla vergi indirimine başvura bilir miyim ? kullanım amacı kısmında özürlü işe giriş yazıyor vergi indirimi 2022 vs yazmıyor işkur sevki ile aldım raporu. tekrardan rapormu almam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim teşekürler. Ekli dosyayı görüntüle 370

alakasi

Üye
Üye
raporunuz yeni noterden aslı gibi yaptırıp müracat edebilirsiniz arkadaşa kulak asmayın memur olmazderse itiraz edin raporunuz yeterli tekrar raporla uğraşmayın ben engelli kartı almak içn başvurdugum 2sene önce aldıgım raporu kabul etmişlerdi

alakasi

Üye
Üye
ben 1.5 senelik raporumla engelli kartalmak için aldıgım raporu kabuletmişlerdi raporun sürekli ise cekinme ankara kabuletmesi önemli dua et raporu düşürmesinler

erditer

Üye
Üye
sağolun çok teşekkür ederim rapor düşürülüyormu sonuçta kronik bi hastalık peki öyle bi durum olursa ne yapmamız gerekir?

İsen Buga

Üye
Üye
raporunuz yeni noterden aslı gibi yaptırıp müracat edebilirsiniz arkadaşa kulak asmayın memur olmazderse itiraz edin raporunuz yeterli tekrar raporla uğraşmayın ben engelli kartı almak içn başvurdugum 2sene önce aldıgım raporu kabul etmişlerdi

Engelli kartı almak icin yüzde oran yetiyor. Yani basit işler için bazende raporda yazılan oran yetiyor: Abartılı birşey istenmiyor ancak Büyük işler gibi vergi indirimi başvurusunda geçmez. İsterseniz memur ile yaka paça kavga edin; buyrun meydan sizin..

Tek amac uğruna alınan rapor ile diğer islerde kullanmak; bu işlere dikkatli bakan, aynı zamanda mevzuatı bilen bir memura kabul ettirmeniz zor...

erditer

Üye
Üye
selam isen buga bugün istanbul mükellef hizmetleri gelir vergileri grup müdürlüğünü aradım ve durumu anlattım onlarda rapor yılını sordular 2012 dedim tamam olur dediler kimlik fotokopisi işyerinden yazı bide orada bi form varmış raporun aslı ile beraber gel dediler.

alakasi

Üye
Üye
aynen arkadaşım işyerinden alacagın belgeyle başvur ama elinde ki raporu noterden onaylatırsan aslı gibidir yapıp fotokopisini versen iyi olur yoksa elindeki raporu alırlar sıkıntı yaşarsınız o raporu çünki her yerde kulana bilir siniz bazı yerlerde aslınıda görmek istiyorlar

erditer

Üye
Üye
selam alakasi teşekkürler sağolun raporun aslını tekrar göndermiyorlarmı geriye?

alakasi

Üye
Üye
iş yerine gönderi yorlar 3 -4 ayı bula bilir sıkıntı yaşa mıyasınız diye çünki bazı kurumlar raporun aslınıda görmek istiyor postada başına birşeyde gele bilir oyüzden istersen aslınıda göndere bilirsin sana kalmış

Tekerlekli Sandalye