Bu raporumdan ek bilgi isteniyor

mesen

Üye
Üye
Rapor tarihim 20/12/2011 yeni tarihli ankara maliyesi ekbilgi istiyor. Bunuda telefonla öğrendim bu süreç çok geç işliyor raporumu ben 27/12/2011 tarihinde gönderdim 13/02/2012 de ankaraya ulşamış ben 14/12/2012 de telefon açtım bu sonucuda telefonla öğrendim sizce ne gibi ek bilgi isteniyordur tercübeli arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim

resim1.jpg

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Telefon açtığınız kişiye hangi "ek bilgilerin" istendiğini neden sormadınız?
Raporla ilgili bir eksikten dolayı ek bilgi istenebilir, yada iş yerinizden başka bir amaç için istenebilir. Net birşey söylemek zor...

mesen

Üye
Üye
sordum ama bilgi alamadım izmir maliyesi size bilgi verecek dedi

mesen

Üye
Üye
Belgeler elime geldi elimin röntgen filmi ve o metoduna göre parmak hareketleri yaptırdım gönderdim cevap bekliyorum acaba sonuç ne olur?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eksiklik oradaymış demekki. Sonuç için bekleyip görmek lazım.

Barda5

Üye
Üye
Bir sitede okumuştum maliye sağlık kurulu raporunu düşüremez diye .Mahkeme kararı idi biraz araştırma yapın internette sizde mahkeme açın bence kazanma ihtimaliniz yüksek.

mesen

Üye
Üye
mahkeme süreci çok meşagatli bir süreç belki yıllar sürer ben senye 5 ayda emeklilik planları yapıyordum itiraz edip yeniden rapor almayı düşünüyorum bel fıtığım vardı onuda ilave ettirip düşürülme ihitimalini ortadan kaldırmak istiyorum oda olmadımı sol işaret parmağımı hiç kullanamz durumdayımbuna ankara hiç oran vermemiş ama ben hiç kullanamıyorum ve çoğu parmak hareketlerinde bana engel oluyor olmadımı onu kestireceğim
elfilmi.jpg

Tekerlekli Sandalye