Bu Resimlere bakinca Akliniza gelen seyleri yazin ?

volkqn

Üye
Üye
sokak_cocuklari_12.jpg

gurbettekikuzeyli

Üye
Üye
Bu görüntülerdeki çocuklara bakarak, aynı ülkede yaşayan zenginlerin işlerinin nasıl tıkırında olduğunu görüyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Bu çocuklar bizim hepimizin oysa :(

B

Belgin

Guest
Sahiplenilme isteği,gözlerdeki umutsuzluk,yoksulluk......... ve daha birçok şey.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
o çocuklar ki dünyanın en masum melekleri korunmaya, sahip çıkılmaya bu kadar muhtaçken elim kolum bağlı olduğum ve bir şeyler yapamadığım için insanlığımdan utandığım bakmaya dayanamadığım fotoğraflar :(

ama bir gün şans oyunlarından bir tutturursam işte o gün! bütün kimsesiz fakir çocukların bayramı olacak :) söz veriyorum...

B

Belgin

Guest
İnşallah canım arkadaşım.kalbinin temizliğiyle herşeyin en iyisini hakediyorsun.sonrada paylaşacağına eminim.

B

Belgin

Guest
Sevgili marcus,benim fikrim sadece fakat tek ille sınırlandırmamak lazım diye düşünüyorum.tabiki bunların olmaması bu resimlerin hiç gerçek olmaması en büyük temennim........ o çocukların gözlerindeki hüzün ve korkunun yerine mutluluk ışıltılarını görmemiz dileklerimle.

G

güz gülleri

Guest
ben resimlerde şunu görüyorum.her kesin dünyası ilk çevresi.o kadar insanlar ki.o kadar masumlar ki.o kadar hayatın içindeler ki.
yoksullukları içindeki sevgileri öldürmemiş.farkında değiller çünkü.hayat o onlar için.bir kuşa sarılmak içindeki sevgiyi ,bir kuru ekmeği ısırmak elindekinin farkındalığını ,bir çöpten çıkacak sürpriz bir gelirle mutlu olmayı daha şimdiden öğrenmişler.

umutların çalınmaması dileklerimle:(

marcus_oredius

Üye
Üye
belgin hanım. o resimleri ben daha önce siirt sitesinde siirtten manzaralar altında gördüm. elbette ben bir baba olarak hiçbir cocuğun o şekilde korkmuş hüzünlü görmek istemem.

Tekerlekli Sandalye