Bugun ayin 5 engellli 2022ayliklarini ceken varmi

mert

Üye
Üye
Slmlar hayirli pazar dilerim bugun ayin 5engelli maaslarini ceken varmi ben ayin besinde aliyordum alan varsa engelli maaslarini bizzat yazabilirmi saygilar

aaburak

Üye
Üye
65 yas maasi yatmamis pazar diyemi acaba?

mert

Üye
Üye
Bende alamadim engelli maasini yarina kaldi maaslar

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, ptt matik kartı olanların normal şartlarda bugün maaşlarını çekebilmesi gerekirdi, fakat ne olduysa son zamanlarda pazar gününe denk gelen 2022 engelli maaşlarını ödemez oldu, isterseniz bu durumu https://www.cimer.gov.tr/ şikayet edebilirsiniz. Böylece ptt nin hangi akla hizmet ettiğini öğrenmiş oluruz.

ramke84

Üye
Üye
Arkadaşlar, ptt matik kartı olanların normal şartlarda bugün maaşlarını çekebilmesi gerekirdi, fakat ne olduysa son zamanlarda pazar gününe denk gelen 2022 engelli maaşlarını ödemez oldu, isterseniz bu durumu https://www.cimer.gov.tr/ şikayet edebilirsiniz. Böylece ptt nin hangi akla hizmet ettiğini öğrenmiş oluruz.
Ödeme günü pazar günü denk gelirse Pazartesi yatıyor. Cumartesi gününe denk gelmesi halinde ise Cuma günü yatıyor abi benim bildiğim kadarıyla.

septik

Editör
Editör
[MENTION=6905]ramke84[/MENTION]

Aslında durum öyle değil, herhangi bir emekli veya maaş alan, işsizlik alan vs kim olursa ve hangi banka olursa olsun ödemesi cumartesi gününe denk gelenler cuma günü, pazar gününe denk gelenlerse pazar günü atm kartlarıyla maaşlarını çekebilirler ve halen çekmekteler, hatta 2022 alanlarda bir süre öncesine kadar pazar günü maaşlarını çekebiliyorlardı ve zaten haklarıdır.

Kişinin hak kazandığı parayı hangi güne denk gelirse gelsin o gün vermek zorundalar. Bir tek kabul edilecek durum olur atm lerde arıza olur yada para kalmaz kişi çekemez bu durumda sorumlu olmazlar.

Mevcut durum için aklıma gelen tek cevapsa ptt ile asp bakanlığı arasındaki bir anlaşmadan kaynaklı bir durum olurmuki diyorum bunuda öğrenmek için cimere sormak lazım.

Tekerlekli Sandalye