Bulunduğum ilçede tertibatlı araca sahip sürücü kursu yok

merhaba ben Bandırmada oturuyorum h sınıfı ehliyliyet almak için raporum var fakat burda tertibatlı araç yok ne yapmam lazım

Tertibatlı araç yok derken neyi sormaya çalışıyorsun. Sen yaptırmadıktan sonra oturduğun yerde tertibatlı araç olmaz. Yada başka bir şeymi soruyorusun?

halil,

shovcu arkadaşın sorusu sanırım şu; H sınıfı ehliyet alacak ama bulunduğu il'de (bandırma) H sınıfı ehliyet almak için sürücü kursu yok.. her sürücü kursunda H sınıfı ehliyet almak için; özel tertibatlı araç yok.. yani; her sürücü kursu H sınıfı ehliyet vermiyor..

Hah şimdi oldu. Ben anlayamadım soruyu. Soru sorarken, soruyu tam detaylandırıp sorarsanız size daha kolay yardımcı oluruz. Diğer türlüsü müneccimlik olur ki, oda bende yok. :)
Soruya gelince. Sürücü kursları için "tertibatlı araç bulundurmak zorunluluğu yok. Ya siz sizinle aynı donanımı kullanan bir araç bulacaksınız yada sürücü kursu kendisi aracı ayarlayacak.

sürücü kursları için "tertibatlı araç bulundurmak..'' zorunluluğu yok.. evet yok.. 2 ay evvel bir arkadaşım H sınıfı ehliyet alacaktı.. istanbul/üsküdar da bir kaç sürücü kursuna müracaat etti.. özel tertibatlı araçları yoktu.. araştırmaları sonucu bir sürücü kursunda H sınıfı ehliyet veriyorlarmış, ordan aldı..

Geri