Cennet'in Kulakları

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: Cennet'in Kulakları

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR:
Anıl Erdoğan

KISA ÖZGEÇMİŞ:

1981 yılında İzmir, Karşıyaka’da doğan Anıl Erdoğan, ilk ve orta öğretimini Karşıyaka Bostanlı’da, lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden alan yazar, lisans tezi olarak hazırladığı “Altı Sigma Metodolojisi” ile 2004 yılında Endüstri Mühendisi ünvanı ile mezun oldu.

Profesyonel iş yaşamına 2003 yılında Vestel Elektronik A.Ş Manisa fabrikasında Metod Mühendisi olarak başlayan yazar, daha sonra 2006-2009 yılları arasında Delphi Otomotiv Sistemleri şirketinin İzmir fabrikasında Proje Mühendisi olarak görev aldı. 2009 sonunda İzmir Torbalı’da bulunan JTI Tütün Ürünleri A.Ş’de Üretim Hizmetleri bölümünde yönetici adayı pozisyonunda işe başlayan yazar; depo, finansal raporlama, planlama, üretim bölümlerinde çeşitli proje ve görevlerde bulundu. Halen aynı şirkette üretim planlama bölümünde çalışan yazar, aynı zamanda Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’ne bağlı Uluslararası İlişkiler bölümü “Bölgesel İlişkiler: Avrupa Birliği - Akdeniz Çalışmaları (Tezsiz) Yüksek Lisans Programı” mezunudur.

Haziran ayında yayınlanacak olan “Mucizeden Belaya Yolculuk:Tütün” kitabına “Düyun-ı Umumiye’nin Kurulmasının Siyasi Yönü ve Reji İdaresi ile İlişkisi” konulu makalesiyle katılan yazar, evli ve bir çocuk babasıdır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
“Müzik kainat boyuncadır. İnsan nefsine hakim olamayıp ona yaklaşmaya heves eder.
Ve insan varlığının müzik olduğunu anladığında, susar...”

Müzik evrenseldir ve ruhun gıdasıdır..harika bir yaklaşım, harika bir öykü, harika bir yorum...çok ama çok beğendim öykünüzü tebrik ederim...

Tekerlekli Sandalye