Cesarete çağrı

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar şimdi aklıma geldi hemen paylaşmak istedim madem bu bölümün adı engelsiz geyik o halde gelin içimizi dökelim. Kime karşı ne sıkıntınız varsa isim vermeden de yazıya dökebilirsiniz ama bunu yaparken lütfen içinde argo, hakaret, küfür bulunmayan sözcükler kullanmaya özen gösterirseniz yaptığınız geyikde engellenmemiş olacaktır.

Bir örnekle başlamak ve gerisinin sizler tarafından devam ettirileceğine dair umutlarımın devam etmesini istiyorum. Malum bu bölümü çoğu üye bilmez ve uğramaz bile :)

Özel bir bankanın kalite bölümünde çalışıyorum ve aslolan müşteri memnuniyetidir ama bir yere kadar yani sabrımı zorlayan müşteriye karşı en çok söylemek isteyipde henüz söyleyemediğim ama içimden haykırarak bağırdığım cümleyi yazıyorum.

'' Hesapta hiç para yok demek hiç mi yok diye sormanızı gerektirmez! yok demek azıda çoğuda yok demektir! yoktur yani yok o kadar hiçi miçi yok. Hesapta olmayan parayla faturalarınız siz otomatik ödeme talimatı vermiş olsanızda yatmaz çünkü banka sizin akrabanız , eşiniz, dostunuz değildir bir kuruşu eksik bile olsa o fatura ödenmez o kadar. Nokta. ''

Bir de bu sitede karşılaştığım genelde yeni kayıt olan üyelerin bana garip gelen bir tutumu var ki aynı soruyu farklı şekillerde her yere, her konuya ekleyip sormaları bir de eklemeleri acil cevap lütfen

Yeni üye olduğu için heyecanını, sabırsızlığını, telaşını anlayabiliyorum ama her yere ilgili sorusunu farklı şekillerde sormak yanıt alabilme süresini nasıl kısaltıyor onu anlayabilmiş değilim henüz :( bir de yetinmeyip öm yoluyla defalarca sorması da ayrı bir sorun ama her yeni üye kalıcı olmak kaydıyla başımızın tacıdır diyorum hoş bu arada sorusunun yanıtını alır almaz sıvışanlar az da değil ama napalım kimseye vefayı öğretemeyiz sonuçta bazıları vefanın sadece bir semt adı olduğunu sanırlar. Oh be bayağı rahatladım sanki meğer içimde kalanları yazmak oldukça stres atmama yardımcı oluyormuş.

Tekerlekli Sandalye