Çevrimiçi Yaş Hesaplama Yazılımında Doğruluk Sorunları

Doğum tarihlerine göre yaşları belirlemek için çevrimiçi bir yaş hesaplama yazılımı kullanıyorum ancak son zamanlarda sonuçlarda tutarsızlıklar fark ettim. Hesap makinesi bazen yaşları yanlış gösteriyor ve hesap makinesini her kullandığımda hesaplamalar değişiyor gibi görünüyor.

Farklı tarayıcılar ve cihazlar denedim ancak sorun devam ediyor. Çevrimiçi yaş hesaplama yazılımında benzer doğruluk sorunlarıyla karşılaşan başka biri var mı? Bunları nasıl çözdünüz veya daha güvenilir bir alternatif önerir misiniz? Herhangi bir anlayış çok takdir edilecektir!

Çevrimiçi yaş hesaplayıcılardaki tutarsızlıklar, yazılımdaki hatalardan veya tarihlerin nasıl işlendiğinden kaynaklanabilir. Giriş biçiminizin beklentilerle eşleştiğinden emin olun (ör. YYYY-AA-GG) ve güvenilir hesaplamalar için moment.js veya programlama dillerindeki datetime kitaplıkları gibi yerleşik API'leri kullanmayı düşünün.

Çevrimiçi yaş hesaplayıcılardaki farklılıklar, yazılım hatalarından veya tarih işleme yöntemlerinden kaynaklanabilir. Giriş formatınızın beklentilerle uyumlu olduğundan emin olun (ör. YYYY-AA-GG) ve güvenilir hesaplamalar için moment.js veya programlama dillerindeki datetime kitaplıkları gibi yerleşik API'lerden yararlanın.

Geri