cinler, büyü bozma, büyü nasıl bozulur, medyum falcı, şizofren, bipolar, psikiyatri, kötü alışkanlık, sıkıntı, sinir

Tck 158/1-a maddesi medyum ve falcılarla ilgili olup davacı olunduğunda en az üç yıl hapis cezası verilmektedir.internette çok sayıda mahkeme kararı bulunmaktadır.

-Cep telefonumuzdan kulaklıkları takıp yüksek sesle Yasin suresini dinlememiz sonucunda kendimizi iyi hissetmiş oluruz.
-Bardağa biraz zeytin yağı koyup kuran’dan bazı sureleri okuyup içine üflememiz ve sonrada elimizle sıvı yağı kalbimize sürmemiz gerekir.
-Kuran’dan bazı sureleri okuyup elimizin içine üflememiz ve elimizi bastırarak vücudumuzun her yerine sürmemiz gerekir.
-Emniyet müdürlüklerinde istihbarat vardır ve telefon sinyali ile geçmiş verileri tespit edebilmektedir.whatsapp yazışmaları,sosyal medya hesabı,banka hesap hareketleri.savcılık btk’dan hts kayıtlarını istemektedir.

-Zariyat suresi 56.ayet,muhammed suresi 33.ayet,araf suresi 179.ayet,Felak suresi,bakara suresi 62.ayet.
googleye kopyala yapıştır:

Ebubekraktan

Üye
Üye
Dikkat çeken bir konu, somut delilleri ile bu konuda fikri olan varmı acaba. Yoksa olaylar başkalarının ağzından mı anlatılıyor.

musafal123569

Üye
Üye
-Zariyat Suresi 56.ayet: İnsanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
-Hicr Suresi 27.ayet: Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen dumansız ateşten yarattık.
-Felak Suresi: Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.
-Muhammed Suresi 33.ayet:' Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.
-Bakara Suresi 62.ayet: Şüphesiz iman edenler, yahudilerden, hristiyanlardan ve sabiilerden Allah'a iman edip salih amel işleyenler cennete girecektir.
-Araf Suresi 179.ayet: Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.

Ebubekraktan

Üye
Üye
-Zariyat Suresi 56.ayet: İnsanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.
-Hicr Suresi 27.ayet: Cinleri, insan gözeneklerinden geçebilen dumansız ateşten yarattık.
-Felak Suresi: Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden Allaha sığınırım.
-Muhammed Suresi 33.ayet:' Ey inananlar, Allah'a ve Peygamber'e iman edin ki yaptıklarınızı boşa çıkarmayın.
-Bakara Suresi 62.ayet: Şüphesiz iman edenler, yahudilerden, hristiyanlardan ve sabiilerden Allah'a iman edip salih amel işleyenler cennete girecektir.
-Araf Suresi 179.ayet: Andolsun birçok cin ve insanı cehennem için yarattık.onların gözleri,kulağı ve kalbi olmasına rağmen kavramaz.işte onlar hayvan gibidir.
Merhaba mustafa bey, kuran dan ayetler bunlar. Lakin ben somut deliller demiştim. Cevabınız için teşekkür ederim.

Tekerlekli Sandalye