Çocuğumun üzerine kayıtlı Ötv muafiyeti ile aldığımız aracı e-Devlet’te nasıl görebilirim?

darknight

Üye
Üye
Merhaba;

Çocuğumun üzerine ötvsiz araç aldık. 5 yaşında. Araç çocuğumun üzerine kayıtlı. Benim edevletimdeki araçlarımda gözükmüyor. Edevlet üzerinden aracı nasıl görebilirim bilmiyorum. Ceza yerim hgs falan hepsini takip etmem lazım. Bilgisi olan biri yardım ederse çok sevinirim. Selamlar

İsen Buga

Üye
Üye
E devlet üzerinde çocuğunuzun adına kayıtlı E nabız girip görebilirsiniz. Hem eşiniz hemde siz....
Çocuğunuz adına e devlet açmak zorunda değilsiniz. Sadece kendi e nabız bölüme girip çocuğunuz adını işaretlemeniz ve girmeniz gerekiyor.
Kolay gelsin..

biraz uğraşınca görülüyor.

darknight

Üye
Üye
Cevap için teşekkürler hocam. Enabızda çocuğum tarafına geçtim ama Enabızda bakmadığım menüsü kalmadı. Edevlete yönlendirme gibi birşey yok. Enabızdan otomobili görebileceğimi pek sanmıyorum.

İsen Buga

Üye
Üye
Araç göremezsiniz; sadece rapor görürsünüz. Özür dilerim olayı tamamen yanlış anlamışım... Rapor göreceksiniz sandım.

E devlet ile başkasına kayıtlı araç bilgileri görülmez ben denedim: Ancak başka resmi sitelerden araç ile ilgili bilgileri görebiliryorum: plakaya ceza; MTV, HES borçları vs...

darknight

Üye
Üye
Estağfurullah hocam. Yardımınız için cok tesekkur ederim. Sagolun

Musti baba

Üye
Üye
Merhaba;

Çocuğumun üzerine ötvsiz araç aldık. 5 yaşında. Araç çocuğumun üzerine kayıtlı. Benim edevletimdeki araçlarımda gözükmüyor. Edevlet üzerinden aracı nasıl görebilirim bilmiyorum. Ceza yerim hgs falan hepsini takip etmem lazım. Bilgisi olan biri yardım ederse çok sevinirim. Selamlar
Göremezsin hiç bir yerde bizde aynı konuda muzdaripiz

Tekerlekli Sandalye