Coingeneration ile aylık 750 dolara kadar gelir elde etmek [Videolu Anlatım]

1530419_507463286036690_1536840651_n.jpg
Coingeneration bir mining sistemidir. Bilgisayarınızı açık tuttuğunuz süreçte bilgisayarınızın cpu'sundan bir bölümünü kullanarak size gelir elde etmenizi sağlamakta olan bir program olarak bilinmektedir.

Bu sistem ile beraber üyeliğinizi açmanız sonucunda 1 thread ücretsiz olarak size sunulmaktadır ve 24 saat akabinde 1.05 dolar kazanç elde edersiniz .

Dilerseniz 150 dolar karşılığında 3 thread satın alabilirsiniz ya da dilerseniz 1250 dolar karşılığında 25 thread satın alabilirsiniz.

Böylelikle aylık 750 dolar gibi bir miktar gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz ve toplamda 100 thread'a kadar satın alma imkanına sahipsiniz ve aylık 3000 dolara kadar gelir elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca şunu da inceleyebilirsiniz bu size sunuyor olduğum ilk video içeriktir.

İlgili forum sitemiz: Coingeneration Türkçe Destek Forumu

Bakınız:

Sisteme üye olmak için tıklayınız: http://goo.gl/2aotNQ

Ekli dosyalar

• 1530419_507463286036690_1536840651_n.jpg
    1530419_507463286036690_1536840651_n.jpg
    36.3 KB · Görüntüleme: 141
Selam Arkadaşlar,

Bu ülkede helal yoldan para kazanmak alınteri gerektirir yoksa öyle havadan kimse kimseye 750 dolar vs vermez ki hoş bu tür internet sitelerinde yeralan hiç bir videoyu açmaya bile gerek görmüyorum sadece boşa zaman kaybı. Benim güzel yurdumun güzel insanları aslında öyle saf, öyle temiz ki ne yazık ki her türlü kandırılmaya, dolandırılmaya da inanılmayacak kadar yatkınlar ve ben aslında onlara kızamıyorum bile. Gönlüm ister ki bu saflıklarını ve iyiniyetlerini hiç bir zaman kaybetmesinler ama hayat işte o kadar merhametli değil mutlaka döve döve öğretiyor insana kolay kolay kimselere güvenilemeyeceğini.

Ülkemin aydınlık insanlarını bir şekilde ikna edebilmek için ne yazık ki engelliler sitesini bile araç olarak kullanmaktan çekinmeyen bu uyanık, kendini açıkgöz sanan ve insanları kolay yoldan para kazanabileceğini savunan maalesef bu toprakların karanlık yüzlerinden nefret ediyorum. Sayın site yöneticim farkeder farketmez o kişilerin üyeliğini iptal edecektir nasıl olsa ama işte gel gör ki bu pisliklerin ardı arkası kesilmedikçe daha çok engelli vatandaşımız kandırılmış hatta hayalleriyle oynanmış olacak.

Tebrik ederim Sağlık Teknikeri ne güzel yazmışsın. Kusura bakma ben senin kadar sakin olamadığım için hızımı alamadım da:)

Orada bir kere durun derim herkese ve önyargılarınızdan kurtulun derim ve şu yazacaklarımı sizi okumaya davet ederim.

1.si bu sistem gerçektir ve size titan ya da saadet zincirlerini hatırlattığı için böyle bir düşünceye kapıldınız.
2.si bu sisteme hiç para yatırmadan da para kazanabilirsiniz. Bunun için sisteme üye olmanız ve programı kurmanız yeterlidir. Program bilgisayarınızın cpu'sundan %10 tüketir ve bunun karşılığında size hergün 1.05 doalr ödeme yapar (Para yatırılması karşılığında thread alındığında daha fazla kazanılıyor başlık buna yöneliktir)
3.sü ben kazandığım için bu konuda gf8.org adresini kurdum ve insanlara bu sistem hakkında Türkçe destek vermeye başladım.
4.sü engelliler ya da engelli olmayanlar olarak kıyaslanacak bir durum yok ortada bu sistemde herkes para kazanabiliyor ve kimsenin duygularını suistimal etmem gibi bir durum söz konusu değildir.

sorularınız varsa yazın memnuniyetle cevaplamaya hazırım.
yalnız ön yargılarla yaklaşmamakta fayda var.

Selam umitcun,

Önyargılarımız maalesef bedavaya sahip olduğumuz ve bazen gerçekten de olmaması gereken yanlışlarımız ama bazı önyargılarımız var ki onlar sadece tecrübeyle kazanılarak geliştirilmiş olan ve bizleri bir kez daha aldatılmaktan, kandırılmaktan koruyan , kendi kendimize savunma kalkanımız şekilde gelişen yargılarımız ki bunları yıkmak kolay olmayacaktır tıpkı sizin bu şekilde savunmaya geçmeniz gibi.

Yeteri kadar zamanım olmadığından ve aslında hayatımı bizzat işe gidip gelerek kazandığımdan mıdır bilmiyorum ama evde oturduğum yerden para kazanamayacağıma inananlardanım ve bu nedenle içimde böyle bir isteksizlik var hazır olan, nette olan her kolay işe yaklaşımım inançsız, güvensizce.

Konuyla ilgili olumlu yaklaşımınızla ilgili ilgilenen arkadaşlar mutlaka araştıracaklardır. Umarım açtığınız konu gerçekleri yansıtıyordur ve ben de isterim ki keşke evde oturan arkadaşlarımda bir şekilde çalışarak para kazanabilsinler ama bilmiyorum ben inanmıyorum bu tür işlere olan inandırıcılığınızı kanıtlayabilmeniz dileklerimle...

Bilişim hizmetleri vermekte olan bir firma sahibiyim, işim internetten para kazanmak ve şu anda oturduğum yerden para kazanmakta olan bir bireyim.
Dolayısı ile iyi bir şekilde araştırma yapmak önemlidir.

Sorularınız için ben her türlü bilgim dahilinde dönüş yapar, bilgi veririm.

Arkadaşın bahsettiği sistem doğrudur ve dünya çapında 559.989 kişi sisteme üyedir an itibariyle, sistemin sitesi üzerinden takip edebilirsiniz ayrıca gf8.org üzerinden sistem ile ilgili tanıtım forumlarından resimler, şirketin borsadaki değeri vs. bilgilere ulaşabilirsiniz. Dünyada yeni trend bitcoin'dir ve emin olun sistem size verdiğinin kat kat fazlasını sürekli olarak kazanmaktadır. Sizin yatırımınızda ek donanımlar alarak daha fazla mining yapar dolayısıyla daha çok kazanır. Şirket londrada köklü bir şirkettir aynı zamanda ABD de büroları vardır.

Geri