Cuma günü sağlık kuruluna girdim, 1 ay sonra heyete gel dediler. E Nabız sistemine ne zaman düşer? Konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?

Cuma günü sağlık kuruluna girdim, 1 ay sonra heyete gel dediler. E Nabız sistemine ne zaman düşer? Konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?

Raporun çıktığı tarihten 1 hafta sonra e devlete
Biri bana dedi ki başka bir sitede bu kişi. Heyete ne zaman girdin dedi. Cuma günü evrakları teslim ettim bana 1 ay sonra heyete gel dediler dedim. O zaman dedi sen pazartesi ve salı Enabız dan kontrol et raporun düşer dedi

Özge52

Üye
Üye
Benim kızımın rapor evraklarını 13 nisanda sağlık kuruluna teslim ettik 6 Mayıs'ta gelip raporumuzu almamızı söylediler isterseniz gelmeye bilirsiniz dediler 1 hafta sonra e devlete düşer dediler dedikleri gibide oldu 1 hafta sonra e devlette göründü

Benim kızımın rapor evraklarını 13 nisanda sağlık kuruluna teslim ettik 6 Mayıs'ta gelip raporumuzu almamızı söylediler isterseniz gelmeye bilirsiniz dediler 1 hafta sonra e devlete düşer dediler dedikleri gibide oldu 1 hafta sonra e devlette göründü
Özür dilerim sizden. Ben biraz geç anlıyorum bazı, şeyleri idrak etmekte zorlanıyorum. Yani ben cuma günü evrağı verdim. Benim sonuç da bu hafta içi görünür mü o zaman? Peki beni neden 1 ay sonra çağırdılar. Yada sizi ileri tarih de çağırmışlar

Tekerlekli Sandalye