Cumartesine gelen 2022 maaşı ödemesi cuma günü yattı

nadengi30

Üye
Üye
Ayın 5 inde maaş alan arkadaşlar. Maaşlar bugün yatmış bilginiz olsun erken yatırılmış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

septik

Editör
Editör
[MENTION=18366]nadengi30[/MENTION]

Erken yatırılmış diye birşey yok, geçmişe yönelik tüm tarihlerde cumartesi gününe denk gelen tüm ödemeler cuma gününde ödenir,

Renos

Üye
Üye
[MENTION=18366]nadengi30[/MENTION]

Erken yatırılmış diye birşey yok, geçmişe yönelik tüm tarihlerde cumartesi gününe denk gelen tüm ödemeler cuma gününde ödenir,

Mrblar benim bi sorum olucak anneme evde kendim bakmakta olup evde bakim maasi almaktayim 1 yillik rapor suremiz mayis 2019 tarihinde bitti icin maasimix kesildi tekrardan 2 yillik rapor daha verildi annem bu arada %94 raporu var raporu 1 ay once sosyal hizmetlere teslim ettim ve 1 sonra yani dun ewe gelip imza attirdilar ve biz sixi ariycaz dediler yani maasimiz bu ay baglanma ihtimali varmi bi sorum daha olucak bizim rspor cikarma islemleri yaklasik bi 5 ay surecinde halloldu yani mayis ayindan bu yana maas slamadik bu yaklasik 6 aylik maasi toplu alma sanskmiz doguyormu sosyal hizmetler den dediler kriterler uygun gorunurse geri toplu odeme yaparlar dediler bunun icin baska yeri aramamiz gerekir mi simdiden cok tesekkur ederim cok yazdim gsliba????????????

septik

Editör
Editör
[MENTION=24629]Renos[/MENTION]

Çok yazmamışsınız, sorunuzu detaylı şekilde açıklamışsınız, buda iyi birşey anlaşılır olmuş. Rapor süresi dolduğu için yeni rapor almanız uzun sürmüş bu durum szin hatanız değil, dolayısı ile evde bakım maaş krıterleri uygun görülüp onaylanırsa geriye yönelik ödemeler kurum tarafından size toplu olarak yapılır. Başka yeri aramanıza gerek yok fakat arada bağlı bulunduğunuz shçk nu arayıp durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye