Cumhurbaşkanlığı Sarayı

Murat.Y

Üye
Üye
Ülkende Onca Muhtaç İnsan Olacak Sen Bu Şekilde Yaşayacaksın...

Bana Göre İbretle İzleyeceğiniz 3 Haber İyi Seyirler..

Murat.Y

Üye
Üye
2015 Yılı Bütçe Kanunu Tasarısı

Sıkılmadan İzlerseniz Her Şeyin Toz Pembe Olmadığını Anlarsınız..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' nun Konuşması..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli' nin Konuşması..

Ve Başbakan Ahmet Davutoğlu' nun Konuşması..

septik

Editör
Editör
Sevgili Murat gayretlerin süper.. inan her videoda en çok yarım saat izleyebildim zaten tv lerde benzer konuşmalara şahit oluyoruz, afedersin ama en son videonun altına br açıklama yapsaydın ve yorum bekleseydin ( veya sorguladığın yönleri yazsaydın ) daha doğru olurdu.

Zaten sırf eleştiriye yönelik ilk vakit bulduğumda en başlarda ben eleştiririm zaten siyaseti sevmiyorum yalan dolan ve sadece çıkar için yarışan kim olduğunu zaten bilemiyeceğimiz insanların tek evet bu yönetsin diye düşünülmesi ile demokrasinin rezillğininin tavan yaptığını benim anlayışım kabul etmiyor.

Murat.Y

Üye
Üye
Abi Bazen Yazmaya Gerek Kalmaz Gördüğün, Dinlediğin ''Büyük Resmi'' Fazlasıyla Ortaya Serer ;) Ha Zaten Son Eklediğim Videolar 10 Aralık 2014' e Ait Malum İnsanoğlu Çabuk Unutuyor Ya Da Alışıyor; Hafıza Tazeleme Diyelim Biz Buna..

Şu Anki Sistemden Memnun Olan Bu Başlıkları Atar, Sonrada Bu Videoları Eklermi? Hayat Bu Kadar Kolay, Rahat, Toz Pembe Değil.. Madalyonun Diğer Yüzü Ne Olacak?

Sorgulamaya Gelince Şu Anki Düzenin Hepsine Karşıyım Daha Ne Söyleyeyim ;)

Hoş Kal..

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
''Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır.''
''Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şey kesinlikle vardır.''

Freud

Selam Arkadaşlar,

Benim gibi eminim bir çok üye bu sayfayı görür, tıpkı diğer sayfaları görüpde okuduğu gibi ama yorum yapar yada yapmaz bu ona kalmış...

Cengelx emeğine sağlık ve bil ki emeklerin boşa gitmiyor aslında sadece herkes aynı düşünmüyor ve zaten çoğunluk gidişattan son derece memnun olduğu için kimsenin sesi çıkmıyor.

Videolarını izlemedim çünkü malum şahısları izlemeyi bırak seslerini duymaya bile tahammülüm kalmamış :( sanırım bu herşeyi yeterince açıklamıştır.

Sorgulamaya gelince sorgulamadan önce sorgulanacak bir tarafı olup olmadığına bakmam lazım ve bana göre hiç bir sorguya değer tarafları yok hiçbirinin :(

Hayat toz pembe değil bu ülkede yaşayan çoğunluk için ama öyle bir azınlık grubu var ki yine bu ülkede onlar hala pembe bulutlar üstünde yaşamaya devam ediyorlar. Mevcut şartlarda herşey onlar için...hayat en çok onlara güzel ve elbette bir gün umudun yolu bir olacak yani sıra azınlığa da gelecek.

Tarihte hiçbir iktidar sonsuza kadar mutlu yaşamamıştır, gün olur devran döner, sıra diğerlerine de gelir dileklerimle...

uygarçağdaş

Üye
Üye
anladık ki ;osmanlı'nın batış döneminin borçlarla yapılan son ihtişamı yaşamak istiyor zat-ı möhderemlerimiz ..
eksik olursa itibarsız kalınacak altın helalar ki ,olmazsa olmazlardan...
dünya lideri olmuş sonunda hakkını yememek lazım .
y e m e d i k y a ......

Olsun .
.sağlık sistemi çöküyor haberiniz olsun .. !

Tekerlekli Sandalye