D-Smart Engelli İndiriminden yararlanan var mı?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yaklaşık 3 yıldır dijitürk engelli indirimden yararlanıyorum. Geçenlerde Dijitürk platformundan cemaate yakın kanalların (ki cemaatle bir ilgim olmamasına rağmen) dijitürk’ten çıkartılması üzerine bende dijitürk üyeliğimi iptal ettim. Bir belgesel tutkunu olarak D samart’a geçeyim dedim. Paket seçeneklerini internet üzerinden kontrol edip müşteri temsilcisiyle görüştüğümde D smart Mega paketinin kurulum bedeli dahil 24 aylık taahhütle 42 TL olduğunu öğrendim. Normal yeni üyeliklerde bu bedel 66 tl imiş.

Aramızda dsmart engelli indirimden faydalanan arkadaşımız var mı? Varsa eski dsmart üyeleri 66 TL olan Mega paketi 45 tl yi kullanıyormuş acaba uzun yıllar engelli indirimden yararlanan kişiler içinde kampanyadan bağımsız eski üyelere özel bir indirim oluyormu?
Eski d-smart üyeleri ise 45 tl ücretle mega paketten faydalanıyormuş.

dsmartengelli.jpg

Kampanyadan yararlanmak için gerekli belgeler

- T.C. Özürlüler İdaresi Başkanlığı'nca verilen özürlü kimliği
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)
https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/Gecmis/engelli-vatandaslarimiza-ve-gazilerimize-ozel

Tekerlekli Sandalye