Denizli için tek seferlik engelli yardımı

ramke84

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, Denizli Pamukkale SYDV tarafından cep telefonlarına kısa mesaj yoluyla bir kereye mahsus nakdi yardım yapılacağı bilgisi gelmiştir. Gelen SMS şu şekildedir.

Sayin .........., Vakif Mütevelli Heyetimiz tarafindan Engelli Vatandaslarimiza yönelik tek seferlik nakdi yardim yapilmasi karari alinmistir. Kimliginizle birlikte tüm PTT subelerinden Pamukkale Sosyal Yardim ödemesi diyerek paranizi cekebilirsiniz. Iyi günler dileriz. Pamukkale SYDV

Yapılan yardım miktarı 200 TL olup, PTT şubesine kimliğinizle birlikte başvuru yapmanız halinde tarafınıza ödenecektir.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Haberi iyi okuyun arkadaşlar, yönetici arkadaşımız cep telefonuna SYDV tarafından gelen kısa mesajı (SMS) paylaşmış. SMS'de ayrıntılar verilmiş. Yardımın tek seferliğine yapılacağı vurgusu yapılıp ödemenin "Pamukkale SYDV" tarafından yapılacağı vurgusu yapılmış. Dolayısıyla şimdilik bu durum sadece Denizli / Pamukkale için geçerli. Başka illerde bu uygulama yapılır mı bilmiyorum ama eğer yapılırsa aynı yöntemle kısa mesaj yöntemiyle haber verilir diye düşünüyorum.

Tekerlekli Sandalye