Depresyon hastası kimler var?

onur1986-05

Üye
Üye
4senedir depresyon tedavisi görüyorum psikolojik engelliyim Allah herkese şifa versin bütün engel grubundan olan arkadaşlarla tanışmak istiyorum

lamatah

Üye
Üye
Ben de manik depresifim. Hafiften hastaneye yatmaya hazırlanıyorum. Erbaalıyım hemşeri sayılırız.

onur1986-05

Üye
Üye
Ben de manik depresifim. Hafiften hastaneye yatmaya hazırlanıyorum. Erbaalıyım hemşeri sayılırız.
ilaçlarını düzgün saatinde içersen bi çok belirti kaybolabiliyor hastaneye yatmanın pek bi fayda sağlayacağını düşünmüyorum şu bakımdan eğer hastalığını biliyorsa doktorlar hastaneye ne amaçla yatırıyorlar anlamıyorum,yok hastalığın bilinmiyorsa o zaman teşhis için yatman da fayda var Allahım şifa versin en azından böle ortamlara girerek birazda olsa sosyalleşmemiz yararınadır iyi bak kendine

lamatah

Üye
Üye
İntihar düşüncesi başladı mı direkt yatırıyorlar. Bunun yanında algıda da bozulmalar başladı. Çalışmıyorum bir süredir. GSS'yi yeniden başlatmam gerekiyor.

onur1986-05

Üye
Üye
İntihar düşüncesi başladı mı direkt yatırıyorlar. Bunun yanında algıda da bozulmalar başladı. Çalışmıyorum bir süredir. GSS'yi yeniden başlatmam gerekiyor.

Allah o genel sağlık sigortasınında belasını versin ben 2022den rapor aldım sağlıktan yararlanayım diye sosyal yardımlaşmaya başvurdum ailede kişi başına düşen gelir 243 lirayı geçiyor diye yapmadılar.saçmalığa bak şimdi;ailede dört kişiyiz tek çalışan var o da 1000lira maaş alıyor 4e böl 250 düşüyor ve sağlıktan yararlandırmıyorlar bi de şöyle saçmalık var babanın gelirini sana da bölüyolar fakat onun sigortasından seni yararlandırmıyorlar ne tuhaf di mi ne söylenebilir ki ben şırnakta 15 ay askerlik yaptım hemde gabarda orda psikolojim bozuldu depresyındayım daha kurtulamadım ve devlet benim gibi birine sağlık sigortası yapmıyor ama dağdaki töröristler için 186trilyon bütçe ayırıp iş kuruyor ne diyeyim ki şimdi...

lamatah

Üye
Üye
GSS yokken ilaca dünya para gidiyordu. Şimdi ayda 36 lira verip yekunu bin liraya yaklaşan ilaç almak benim için neredeyse bedava demek.

onur1986-05

Üye
Üye
GSS yokken ilaca dünya para gidiyordu. Şimdi ayda 36 lira verip yekunu bin liraya yaklaşan ilaç almak benim için neredeyse bedava demek.

sen beni anlamadın sanırım.eskiden bahsetmişsin eskiden olsa yeşil kart diye bişey vardı şimdi ihtiyaç sahiplerinin çoğu mağdur

lamatah

Üye
Üye
Babamın üzerine olan mülkler ve memur olması sebebiyle benim yeşil kart diye bir ihtimalim hadi yoktu. GSS çıkmasa sırf ilaç masrafları yüzünden özel sağlık sigortası yaptıracaktım. Bana bedavadan ucuza geldi.

Tekerlekli Sandalye