Didim Belediyesi Engelli Personelini Unutmadı - Aydın

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
didim-belediyesi-engelli-personelini-unutmadi-aydin-267255h.jpg

Didim Belediye Başkanvekili Ercan Atasoy, Didim Belediyesi’nde çalışan 24 engelli personeli sevindirdi.

Didim Belediyesi bünyesinde çalışan Engelli Personelin gününü kutladı. Belediye Meclis Salonunda yapılan Törene Belediye Başkan Vekili Ercan Atasoy, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu ile birlikte görevden uzaklaştırılan Belediye Başkanı Mümin Kamacı katıldı.

Bir süre personel ile sohbet eden Başkanlar, engelli personelin sorunlarını dinledi ve engelliler için yapılması planlanan projeleri paylaştılar.

Engelli personelin gününü kutlayarak hediyelerini veren Başkan Vekili Ercan Atasoy, görevden uzaklaştırılan Belediye Başkan Mümin Kamacı ve Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu törenin sonunda Devletin engelli personel için ayırdığı kontenjanı Didim Belediyesi’nin sonuna kadar kullandığını belirten belediye yönetimi dileklerinin tüm kamu kurum ve kuruluşlarında engelliler için ayrılmış olan kadroların doldurulması olduğunu, iş bekleyen yüzlerce engelli insanı varken kadroların boş olduğunu belirterek, aynı özverinin devlette ve tüm özel sektörde gösterilmesini ve engelli vatandaşlarımızın da bilgi ve becerilerinden faydalanarak ülkemize katkı sağlamalarına olanak verilmesi gerekliliğini belirttiler.

İHA

Tekerlekli Sandalye