Digiturk'ten engellilere, vazife malüllerine, %50 indirim yapılmaktadır

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Digiturk, engelli vatandaşlarımızın, gazilerimizin, şehit eşlerinin, vazife malülleri ve eşlerinin %50 özel indirimle yanında!1 yıl üyelik taahhüdü verilmesi veya "Uydu alıcısı hediye" kampanyası ile giriş yapılması durumunda kurulum ücreti talep edilmeden(Bu durumda, 40 TL aktivasyon bedeli ödenir).

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:
-T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
-Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
-Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
-Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
-Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Hemen Digiturk’e üye olun, bu firsattan yararlanın! Üstelik 1 yıl üyelikler anlaşmalı kredi kartlari ile peşin fiyatına 12 taksitle!
%50 indirim teklifi Eutelsat üzerinden yayın Ekonomik ve üzeri paketler için geçerlidir. Bu kampanya 31 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerlidir.
Digiturk Başvuru Formunu doldurun, biz size ulaşalım!

Detaylı Bilgi
engelli_detay0809.jpg

world56

Üye
Üye
ben buradan digitürkü kınıyorum ne kampanyası bee. nerde % 50 kampanya ancak insanlara kazık atıyorlar...

aaa

Üye
Üye
DİGİTÜRK ENGELLİ PAKETİ KAPMANYASINDAN 12 AYLIK TAAHHÜDÜM var

GİRİŞ + 3 KEYİF + SİNEMA FİLM + SÜPER LİG + hd KUTU AYLIK 54,50 TL ÖDÜYORUM

1 YILLIK ENGELLİ PAKET KAMPANYASINADAN SİNEMA FİLM PAKETİM VAR BUNU İPTAL EDERSEM NE GİBİ PARA ÖDERİM NE CEZA GELİR 8 NİSANDAN ÜYE olDUM 10 AYLIK CEZAMI YANSIR ODA NE KADAR TUTAR

FİLM PAKETİNİ İPTAL EDİP SPOR EKSTRA PAKETİNE ÜYE OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM

aaa

Üye
Üye
digitürk engelliler paket kampanyasında 12 ay taahhüt tüm paketleremi veriliyo arkadaşlar yoksa saddece giriş + keyif paketlerinemi veriliyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yetişkin kanalları hariç tüm paketlerde %50 indirim var.

Tekerlekli Sandalye