Diş Beyazlatmada Kesin Çözüm

tamamda

Üye
Üye
slm Arkadaşlar biraz önce diş beyazlatma hakkında google da inceleme yaparkan bir sonuca ulaştım, denedim % 100 kesin çözümü buldum.

Ben yaklaşık 10 - 12 yıldır sigara kullanıyorum ve son 1 yıla yakındır dişlerimde sigara lekesi meydana geldi. Herkesin bidiği gibi sigara lekesi kesinlikle fırçalamayla çıkmayan bir lekedir.

Birileri, Limon ve karbonat kullanın kesinlikle geçer diye yazmış. bende biraz önce sahuru yaptıktan sonra denedim. muhteşem ötesi bir sonuç aldım ve sıcağı sıcağına paylaşayım istedim.

MALZEMELER : Yarım Limon, 2-3 çay kaşığı karbonat,çay tabağı ve tülbent parçası.( hepsi bu kadar )

UYGULANIŞI : Çay tabağına karbonatı dökün ve üzerine yarım limonun tamamını sıkın. ( karbonatın köpürdüğünü göreceksiniz )
Daha sonrada bu karışımı tülbent vasıtasıyla bastıra bastıra dişlerinize sürtün.( sonuca inanamayacaksınız :) )

Ama öncelikle dişlerinizi güzelce fırçalamayı unutmayın!

Ben sahurdan hemen sonra uyguladım. Dişlerimdeki sigara lekelerinin % 80 'i çıktı. tahmin ediyorum ki en fazla 2-3 defa daha uyguladıktan sonra inci gibi dişlerim olacak. ŞEKİL A : :D

İsterseniz yapmadan önce cep telefonuyla dişlerinizin fotoğrafını çekin. Birde yaptıktan sonra çekin.
Sağlıklı dişler.... Mutlu gülüşler....:D:D:D

Carna_Leon

Üye
Üye
limon asitli o dişleri zaman sonra mahveder. benden demesi. dişlerin minesi karbonat aşındırır. zararlı denemeyin bence uzun süre:)

Tekerlekli Sandalye