Diyaliz hastaları için evde bakım maaşı verilmiyor mu?

suat

Üye
Üye
slm sıte yunetıcerı benım 3 ay unce bas vurdugum bakıcı aylıgı ıcın cagırdılar olmaz dedıler perıton dıyalız hastalarına veremıyoruz dedıler gereken acıklamarı yaptım kabul etıler ve sımdı de raporun eskı tarıh oldugunu suyluyorlar 2006 yılında cıkarmıstım ama sımdıde cıkarmam mumkun degıl vermıyorlar artık dıyalız hastalarına agır uzurlu dıye yazmıyorlar ne yapmam lazım suylermısınız yardım edersenız memnun olurum benım tek umudum bu maastı olmasa sokkaktayım coluk cocuk perısan olurum sızden yardım beklıyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

efe

Üye
Üye
yeni tarihli ve ağır özürlü ibareli rapor almanız şart!!

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yeni bir rapor çıkarıp tekrar müracat edin, evde kişi başına düşen gelir 363 lirayı geçmiyorsa, ve raporla birlikte ağır özürlü ibaresinin yanısıra tuvaletbanyo gibi kişisel ihtiyaçlarında başkasına ihtiyaç gerekiyorsanız tekrar başvuru yapın evde bakım mmaaşı alabilirsiniz. Ancak her ne kadar ağır özürlü raporunuz olsada kurum uzmanları kişisel ihtiyaçlarını başkasının yardımına ihtiyaç duyup duymadığınıza çok dikkat eder ve kararı ona göre verir, hasılı yeni rapor alıp durumununz bahsettiğim gibiyse tekrar başvuru yapın.

serkan turan

Üye
Üye
kardeşim allah sana kolaylık versin bu maaşı alabilirsin fakat raporun yeni olması lazım genelde diyaliz hastaları %90 alıyor ve durumunu eve gelen memurlara anlatman gerek birazda onların insiyatifine kalmış :(

P

paranoya

Guest
bizim bi tanıdık diyaliz hastası serkanın dedigi gibi %90 raporu ve de agır özürlü yazmışlardı vede alıyor evde bbakım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu konuda son kararları ve bakıma muhtaçlık tespitini shçek uzmanları yapıyor onlar uygun görmüşlerse alabilirler herkes alır/herkes alamaz diye bi uygulama yok.

Tekerlekli Sandalye