Dört büyüklerden hangi takımı tutuyorsunuz?

Dört büyüklerden hangi takımı tutuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    0

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Bu anketi Futbolla alakası olmayan biri olarak oluşturuyorum :) (tabi ki ben de oyumu kullanacağım) Futbol kulübümüz çok, o yüzden beş şıkla sınırlı oldu. Artık başka takım tutan arkadaşlar mesaj yazarlar diye düşünüyorum.
Saygılar..

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) iyi ki bu site var...sizler iyi ki varsınız... iyi ki bu anket olayı çıktı...saatler sonra ilk defa gülümsememi sağladığınız için teşekkürler...

tabii ki sarı kanarya :)

septik

Editör
Editör
Her zaman galatasaray, pardon Mehmet başka takımmı varmış ligte ben tam çözemedimde:)

İskender Durgun

Üye
Üye
Anketin şu andaki renkleri sarı lacivert. ben fenerbahçeliyim :)

haykolik

Üye
Üye
dar agacında bile olsak son sözümüz fenerbahçedir en büyük fenerbahçe

Sairane

Üye
Üye
dört büyük yoktur. FENERBAHÇE ve diğerleri vardır. FENERBAHÇELİYİM :))

murat tarsuslu

Üye
Üye
fenerbahçe, ama bir tek oyuncusunun adını bile bilmem. futbolla ilgim bu kadar..

septik

Editör
Editör
Futbolla alakanızın olmayışı aslında iyi haber:)

Eskiden tv trt lerden ibaretti ve maçlar tvlerde verilir ve bizlerin eğlencesi olurdu son 10 yıldır herşeyi olduğu gibi futbolu izlemeyi dahi paraya bağladılar, bu durum insanları futboldan soğuttu sporun amacı nedir diye kendinize sorduğunuzda varacağınız sonuç centilmenlik ve eğlence spora teşvik olması gerekirken şimdilerde ulaşımı zor ve fanatizm (gerçi fanatikliği nasıl yorumlarsan odur kelime anlamı taraftar) taraf olmanın zararsız olması gerekirken başka bir konuda da bahsetmiştim hayatın yorgunluğunun verdiği stresi diğer taraftardan çıkartmak gibi bir durum oluştu.

:) Yinede söylmekten gurur duyarım Galatasaray olmasa futbol kendi aralarında puan kavgasından ibaret kalırdı, 2-3 sıfır yenildiğimiz avrupa maçlarında iyi bari 8 yemedikten iberetti:)fakat ayrıcalığımız var hatta bir anektot anlatayım Allah izin verdi Suudi arabistana gittim ve orada kaldığım sürelerde halkın maçlara düşkün olduğunu farkettim Türk ümreci ve hacılarını yakından tanıyan bir halkı var maç saati her maçı veren yer doluyordu ve çat pat anlaşabildiğimiz ölçülerde sorduğumda ise tüm müslüman ülkelerin tek takımı GALATASARAY dır, çünkü gücünün yetmeyeceği dünya takımı yoktur sadece laf üretmez 5:) dakikada ispanya kralına 3 gol atar daha ne anlatayım ki?

vuslat

Üye
Üye
Beşiktaş ama pek ilgili değilim :D

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kesinlikle Galatasaray daima Galatasaray İllede Galatasaray:))

sinandeniz

Üye
Üye
KARA KARTALDAN BAŞKA TAKIMLARDA VARMIYMIŞ :D

Kargadan başka kuş tanımam kayiiii Kartaldan başka takım bilmem :)

DUYGU M&S

Üye
Üye
BEŞİKTAŞ

Tekerlekli Sandalye