Doğal gaz yardım desteği başvurum hakkında

harunkaplan

Üye
Üye
Doğalgaz Tüketim Desteği YardımıHARUN KAPLAN -17/10/2022-Reddedildi/Feshedildi (18/10/2022) (Diğer Aylık/Yardım Alma Şartlarını Sağlamama Nedeni İle)
ne demek bu ben yanlış yeremi başvurdum bana yardımcı olun nereye nasıl bbaşvurayım destek almak için

Moderatörün son düzenlenenleri:

mert

Üye
Üye
doğalgaz yardım başvurunuz onaylanmamış kardeşim baglı bulundugunuz sydv yada 144 hattını arayak bilgi alabilirsiniz yada bağlı bulundugunuz sydv konuyla ilgili detay sorabilirsiniz

harunkaplan

Üye
Üye
doğalgaz yardım başvurunuz onaylanmamış kardeşim baglı bulundugunuz sydv yada 144 hattını arayak bilgi alabilirsiniz yada bağlı bulundugunuz sydv konuyla ilgili detay sorabilirsiniz
teşekkürler peki ben raporum var ama emekli değilim daha ondan vermemiş olurmu

mert

Üye
Üye
teşekkürler peki ben raporum var ama emekli değilim daha ondan vermemiş olurmu
gelir kriterlerini aşıyorsanız yada sgk iseniz yada çalışır durundaysanız onay vereceklerini sanmıyorum birde engelli maaşı alıyorsanız vermeleri lazım bu durumda dogalgaz yardımı harun kaplan kardeşim 144 hattından yada baglı bulundugunuz sydv kurumundan detaylı bilgi alabirsiz

harunkaplan

Üye
Üye
gelir kriterlerini aşıyorsanız yada sgk iseniz yada çalışır durundaysanız onay vereceklerini sanmıyorum birde engelli maaşı alıyorsanız vermeleri lazım bu durumda dogalgaz yardımı harun kaplan kardeşim 144 hattından yada baglı bulundugunuz sydv kurumundan detaylı bilgi alabirsiz
saaol hocam teşekkürler evet ssk lı olarak çalışıyorum halen asgari ücret maaş alıyorum başka ne gibi yardım alabilirim nerelere başvurayım

mert

Üye
Üye
saaol hocam teşekkürler evet ssk lı olarak çalışıyorum halen asgari ücret maaş alıyorum başka ne gibi yardım alabilirim nerelere başvurayım
harun kardeşim slmlar yardım konusunu burdan ne desem size yalan olur sydv gidip detaylı bilgi alabilirsiniz durumuzu anlatıp başvurunuz yapabilirsiniz red mi çıkar onay verilirmi bilmiyorum

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye