Doğalgaz destek yardımından faydalanmak için ne yapmalıyım?

Mehmet79

Üye
Üye
Dogalgaz icin ne gibi yol izlemeliyim lutfen yardimci olurmusunuz.tskederim

septik

Editör
Editör
Doğalgaz desteğinden yararlanmak isteyen haneler, e-Devlet üzerinden başvuru yapabilecek. Doğalgaz fatura yardımı için de e-devlet kaydı olmayan vatandaşlar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına müracaat edebilecek.

Mehmet79

Üye
Üye
e devletten baktim dogal gaz ile alakali bisey bulamadim

septik

Editör
Editör
doğal gaz yardımı.jpg
Yada Sydv na müracaat edin, hafta içi mesai saatlerinde 144 nolu hattan bilgi alabilirsiniz.

Timsah

Üye
Üye
Sosyal yardım başvuru hizmeti diye başlık var e devlette oradan basvuru yapın ben yaptım ama red edilmiş yine engelli maaşı alanlara onaylaniyo büyük ihtimalle

Özge52

Üye
Üye
Sosyal yardım başvuru hizmeti diye başlık var e devlette oradan basvuru yapın ben yaptım ama red edilmiş yine engelli maaşı alanlara onaylaniyo büyük ihtimalle
Ben ayın birinde başvurdum üçünde kabul edildi 381 TL yatırdılar ödemeniz hazırdır diye güncellenmiş

Özge52

Üye
Üye
Ben ayın birinde başvurdum üçünde kabul edildi 381 TL yatırdılar ödemeniz hazırdır diye güncellenmiş
Evde bakım ve engelli maaşı alıyorum ama doğalgaz desteğinin bunlarla bir ilgisi yokki komşumunda doğalgaz desteği onaylandı komşum evde bakım ve engelli maaşı almıyor

Timsah

Üye
Üye
O zaman kafalari
O zaman kafalarına göre onayliyorlar demekki ne zaman adam gıbı iş yaptılar ki

E.DEMİR

Üye
Üye
benim ikamet ettiğim il farklı doğalgaz aboneliğim farklı bir şehirde . başvuruda ne yazacağım

Tekerlekli Sandalye