Doktor hatası sonucu engelli olan çocuk.?

bigboss

Üye
Üye
Bir abimin ve eşinin ricası üzerine bu konuyu sizle paylaşmak istiyorum..

"Ben Salih Şahinin video da ki çocuğun annesiyim. 3 buçuk aylıkken Doktor İlyas Ayana gittim. Çocuğumun cinsiyeti ve Sağlıgının iyi olduğunu söyledi.Ve ben toplam 6 sefer gittim.Her gittiğimde çocuğun çok sağlıklı dedi ama video da gördüğünüz gibi %97 bedensel özürlü bir oğlum dünyaya geldi.Arkadaşlar yorumu da siz yapın."

Burdaki konu doktorun yanlış söylemesi yoksa ailenin üzülmemesi bunuda size ben bırakıyorum..

Benim de sol kolum doğuştan benimkide doktor hatası Acaba doktorlar mı engelli yoksa biz mi ?
Videoyu burdan izleyebilirsiniz

gülümse_hayata

Üye
Üye
Böylesi bir durumda ne denir bilemiyorum aylarca sağlıklı olduğunu düşündüğünüz evladınızın engelli doğmuş olması eminim sizde çok büyük bir travma yaşatmıştır. ALLAH kolaylık versin evladınıza şifalar versin inşallah bu vakitten sonra doktor hatası da desek yoksa üzülmeyin diye saklamasımı desek ki buna pek ihtimal vermiyorum her şey boş malesefki doktor hatalarından dolayı engelli olan çok insan var hatta hayatlarını kaybedenler bile var. Allah size kolaylık oğlunuzada şifa nasip etsin.

Tekerlekli Sandalye