Dört büyüklerden hangi takımı tutuyorsunuz?

Dört büyüklerden hangi takımı tutuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    24

unuttum.29

Moderator
Bu anketi Futbolla alakası olmayan biri olarak oluşturuyorum :) (tabi ki ben de oyumu kullanacağım) Futbol kulübümüz çok, o yüzden beş şıkla sınırlı oldu. Artık başka takım tutan arkadaşlar mesaj yazarlar diye düşünüyorum.
Saygılar..

:) iyi ki bu site var...sizler iyi ki varsınız... iyi ki bu anket olayı çıktı...saatler sonra ilk defa gülümsememi sağladığınız için teşekkürler...

tabii ki sarı kanarya :)

Her zaman galatasaray, pardon Mehmet başka takımmı varmış ligte ben tam çözemedimde:)

Futbolla alakanızın olmayışı aslında iyi haber:)

Eskiden tv trt lerden ibaretti ve maçlar tvlerde verilir ve bizlerin eğlencesi olurdu son 10 yıldır herşeyi olduğu gibi futbolu izlemeyi dahi paraya bağladılar, bu durum insanları futboldan soğuttu sporun amacı nedir diye kendinize sorduğunuzda varacağınız sonuç centilmenlik ve eğlence spora teşvik olması gerekirken şimdilerde ulaşımı zor ve fanatizm (gerçi fanatikliği nasıl yorumlarsan odur kelime anlamı taraftar) taraf olmanın zararsız olması gerekirken başka bir konuda da bahsetmiştim hayatın yorgunluğunun verdiği stresi diğer taraftardan çıkartmak gibi bir durum oluştu.

:) Yinede söylmekten gurur duyarım Galatasaray olmasa futbol kendi aralarında puan kavgasından ibaret kalırdı, 2-3 sıfır yenildiğimiz avrupa maçlarında iyi bari 8 yemedikten iberetti:)fakat ayrıcalığımız var hatta bir anektot anlatayım Allah izin verdi Suudi arabistana gittim ve orada kaldığım sürelerde halkın maçlara düşkün olduğunu farkettim Türk ümreci ve hacılarını yakından tanıyan bir halkı var maç saati her maçı veren yer doluyordu ve çat pat anlaşabildiğimiz ölçülerde sorduğumda ise tüm müslüman ülkelerin tek takımı GALATASARAY dır, çünkü gücünün yetmeyeceği dünya takımı yoktur sadece laf üretmez 5:) dakikada ispanya kralına 3 gol atar daha ne anlatayım ki?

Geri