Dünyanın İlk Engelli Anarşist Örgütü

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Örgütün Kısa adı EAÖ'dür. Örgüt tarafımca kurulmuş olup henüz filizlenme aşamasındadır. Tüm anarşist yapılanmalarda olduğu gibi Engelli Anarşist Örgütü, toplumsal dayatmalara devlete ve şiddete karşıdır.

Örgütün kuruluş amaçlarından en önemlisi, "şiddet içermeyen" sansasyonel eylemler yaparak engelliler adına farkındalık yaratmaktır.
Yapılacak sansasyonel eylemlere bir kaç örnek: Canlı yayını gerçek tabanca süsü vererek su tabancasıyla basıp spikeri ve konukları rehin almak. Mümkünse ana haber bültenleri basılmalı. Mehmet Ali Birand'ın sunduğu ana haber bülteni eylemimiz için biçilmiş kaftan...

fft5_mf142269.Jpeg

Eeeee eeeeee sayın seyirciler baskına uğradık eeee eeee eeee sayın seyirciler gözlerime inanamıyorum eee eee eeee

Yada reytingi yüksek diğer proğramlar: Örnek evlilik proğramları, bu proğramları su tabancasına gerçek tabanca süsü vererek ele geçirilir. Daha sonra baskından önce hazırlanan yazılı metinle evlilik proğramının ruhuna uygun olaraktan, engellilerin neden evlenemedikleri hakkında sosyal mesajlar verilebilir.

Baskın esnasında muhtemelen Zuhal Topal mikrofonu eline alıp, şunları diyecektir.

101417.jpg

- Ayyyyy bacım ne gerek var böyle şeyleri gelin bizim proğrama sizleride everek. Valla bak bacım everiririm hepinizi...

Sansasyonel eylem planlarımıza daha sonraki yazılarımızda devam edilecektir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Bazı arkadaşlar bu anarşist yapılanma nereden çıktı diyebilirler. Tamamen genetik efendim. Geçenlerde soy ağacımı çıkardım. Bir bakayım büyük büyük büyük dedemin dedesi hasan sabbah mış.

Hasan sabbah dedemden ilham almış olmalıyım.

220px-Asabah2.jpg

Tabi benim onun kadar iddialı eylemlerim olmayabilir. Tarih sayfaları benden onun kadar bahsetmeyebilir ama en azından yapacağım eylemlerle gündemi sarsacağıma emin olabilirsiniz. :)

F

Fırtına

Guest
Engelli Anarşist Örgütü..............ant içiyorum :) ben, bu örgütün sonsuza dek gönüllü üye/siyim.. bu uğur'da ölmek var, dönmek yok.. birimiz hepimiz için, hepimiz birimiz için, ''haydi anarşist dostlarım..'' zaman; ''biz..'' lere sahip çıkma zamanıdır.........haklarımızı korumak ve almak zamanıdır.. elele olmak, birlik olmak, anka kuşu (simurg..) olmak zamanıdır..

sevgili düş gezgini,
''engelli anarşist örgütü..'' adına yapmayı planladığın her olay da seve seve yanındayım :)

E-POLİS

Üye
Üye
Eheeeee benide örgüte almanız mümkünmü?
18 yaşımı bitirdim engelliyim anarşistim. :) düzgün bir diksiyonum var eylemlerde bildirileri düzgün bir türkçe ile okuyabilirim. ayrıca lojistij desteğede her daim hazırım. :)

F

Fırtına

Guest
ne güsselllll..............aramıza katılman tabi ki mümkün............Engelli Anarşist Örgütü ne hoş geldin anarşist e-polis :)

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
fevkaledenin fevkinde. Örgütümüz ben dahil üç üyeye ulaştı . Gönül diğer site üyelerinide sahada görmek istiyor .. Fakat diğer arkadaşlar örgütsel yapı içinde olmaktan tırsıyor zannımca . Korkmanıza gerek yok. Herhangi bir suçlamada örgüt lideri olarak tüm suçu üzerime alacağıma söz veriyorum. :D

eylem

Üye
Üye
adıma da baksana iyi eylem yaparım hoşbuldum:D

F

Fırtına

Guest
evet yaaa.. adında ''cuk..'' diye oturdu :)
''biz..'' ler için çok güzel eylemler yapacağız inşaallah seninle ve tüm anarşist dostlarla anarşist eylem :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
fevkaledenin fevkinde. Örgütümüz ben dahil üç üyeye ulaştı . Gönül diğer site üyelerinide sahada görmek istiyor .. Fakat diğer arkadaşlar örgütsel yapı içinde olmaktan tırsıyor zannımca . Korkmanıza gerek yok. Herhangi bir suçlamada örgüt lideri olarak tüm suçu üzerime alacağıma söz veriyorum. :D
Hadi lennn. :) kim tırsıyor? örgütün fahri üyesi olduğum için yazma gereği duymadım. Yoksa hep destek tam destek veririz. Her türlü..:):):)

eylem

Üye
Üye
1 kişi dahamı katıldı ne:)

umittosun

Üye
Üye
örgütünüze beni de alınız lütfen anarşi denince kendimi görüyom hep :)

F

Fırtına

Guest
elbette, ne dimek.. seve seve alırız.. aramıza hoşgeldin anarşist ümittosun :)

umittosun

Üye
Üye
obareyyyyy artık bende anarşik bi adamım ilk anarşi görevim nedir haydi söyleyin :)

F

Fırtına

Guest
hayırlı, uğurlu olsun anarşist ümittosun :) anarşist örgütü başkanımız; Düş Gezgini gelsin, görev dağılımı yapar :)

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Bir eylem planı hazırlayıp ses getiren eylemler için vira diyeceğiz yakında...
Bizi izlemeye devam edin. :)

F

Fırtına

Guest
yaşasıııınn..............vira demek için sabırsızlıkla bekliyoruz.. bizi başıboş bırakma başkanım.. en kısa zamanda, planlarınla birlikte başımızda ol :)

Tekerlekli Sandalye