dul yetim aylığı ilk defa

ilyaskirmanci

Üye
Üye
merhaba dul ve yetim aylığı alacaz sistemden baktım bir sey anlamadım ödeme günü 22 si ne kadar alıcaz diye onunla ilgili bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim ilk olan ablamın 2. olanda annemin

Ödeme Dönemi
201801
Ödeme Günü
22

Net Aylık Tutarı
1290.65 TL

Aylık Tutarı
461.71 TL

Ek Ödeme Tutarı
61.47 TL

Sosyal Yardım Zammı
0.0 TL

Birikmiş Ödeme Tutarı
767.47 TL
Kesinti Tutarı
0.0 TL

Sicil No

Ödeme Dönemi
201801

Ödeme Günü
22

Net Aylık Tutarı
2581.22 TL

Aylık Tutarı
923.39 TL

Ek Ödeme Tutarı
122.92 TL

Sosyal Yardım Zammı
0.0 TL

Birikmiş Ödeme Tutarı
1534.9099999999999 TL
Kesinti Tutarı
0.0 TL

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=2262]murat tarsuslu[/MENTION]

Bu sitede hergün sayısız soruya yanıt verilmeye çalışılıyor. Sonuçta insanız ve gözden kaçmış olabilmesi oldukca normal yada herkesin her soruyu bilmesini beklemekte bir okadar anlamsız örneğin ben bu soruyu şuan gördüm daha önce görmemiştim gördüğüm halde bu soruya nasıl bir cevap vereceğimi bilemedim zaten ödenecek dönem ve tutar belli şimdi ben buna ne cevabı verebilirim.

emmolu

Üye
Üye
e devletten bakabilir
alacakları mıktar belli ilk maaşı birimişlerle Net Aylık Tutarı yazan yerdeki miktarı alacak daha sonrakı aylarda ise Aylık Tutarı yazan yerdeki miktarı alacak ama bu kısım zaman zaman ek ödemeler ve sosyal yardım zamlarından dolayı farklılıklar gösterir.ama illaki aylık maaşı aylık tutarı yazan yerdeki miktarlardır.
--------------------------

sitede modlar hazırolda beklemiyor ve sadece modlar değil bilgisi olan konuyla ilgili işi olan benzer durumları yaşayanlar deneyimlerini yazabiliyor.modların da üyeler gibi işi ailesi var o yüzden anında cevap beklemek doğru olmaz bazen sitenin farkli bölümlerine gelen yoğun sorulardan dolayı farklı yerdeki konulara ait sorular gözden kaçabiliyor ya da o an için okuyan arkadaşların bilgisi olmayabilir.burda bunca zaman olmuş niçin cevap yok ne işe yarar bu site diye yazarsanız bende gördüğünüz halde soruyu siz niye cevap yazmadınız derim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=3432]emmolu[/MENTION]

Bu vermiş olduğunuz cevap üzerinede bende elinize sağlık derim:)

Tekerlekli Sandalye