E-devlet şifresi ile bakım maaşını ögrenebilirmiyiz

didierdrogba

Üye
Üye
acaba e devlet şifresiyle bakım maaşıyla ile bilgileri öğrenebilir miyiz ? ya da engelli ile ilgili hangi bilgilere ulaşabiliriz bu şifreyle ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
E-devlette evde bakım maaşı görünmüyor ama aile ve sosyal politikalar bakanlıgının kısmında sosyal yardım kısmı var oraya tıklarsanız 3 aylık maaş alıyorsanız orda görebilirsiniz

didierdrogba

Üye
Üye
anladım halbuki bilgilerin gözükmesi lazım sonuçta sosyal yardım bakım maaşı da

septik

Editör
Editör
Bu konuda kafanız karışmasın, hem engelli olarak sosyal yardım alıp hemde aynı engelli kişi bakım maaşı alamaz dolayısıyla engelli kişinin geliri olmadığı için bakım maaşını alan kişinin geliri kabul edilir.

R

rahim

Guest
bakan kişide de gözükmuyor.saygılar sunarım.asıl uğraşmanız gereken bakım paralarına temmuz da zam gelmeyecek. çünkü bakım paraları memur maaş kat sayısı ile 10000 rakamının çapımı kadar oldu.temmuzda da memur maaşları artmayacağı için zam falan yok.şimdiden hazırlıklı olun ağustosta temmuz maaşını aldığınızda şoka uğramayın.benden söylemesi

beyazkelebek

Üye
Üye
bakan kişide de gözükmuyor.saygılar sunarım.asıl uğraşmanız gereken bakım paralarına temmuz da zam gelmeyecek. çünkü bakım paraları memur maaş kat sayısı ile 10000 rakamının çapımı kadar oldu.temmuzda da memur maaşları artmayacağı için zam falan yok.şimdiden hazırlıklı olun ağustosta temmuz maaşını aldığınızda şoka uğramayın.benden söylemesi

napalım rahim oturup ağlayıp kafamızı taşlara mı vuralım. gün gelir memur iyi bir zam alır sende bende sebepleniriz.

Tekerlekli Sandalye