E-Devlet üzerinden bakıcı maaşı gözüküyor mu?

haykolik

Üye
Üye
Sayın üyeler ve değerli engelliler gen tr site yöneticileri bakıcı maaşını edevlette görünüyor mu yada aktif mi yada aktif değilmi nasıl sorgulariz bir bilginiz varmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2022 maaşları gözüküyor ancak bakıcı maaşını bilmiyorum. e-devlet üzerinden sorgulama yapacaksanız da maaş alan kişinin e-devlet bilgisi üzerinden yapınız. Engelli kişinin değil.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok soruya istinaden biraz kurcaladım aile ve sosyal politikalarda evde bakım maaşı sorgulama takip etme gibi bir ibare bulamadım 2022 maaşı için mümkün ancak evde bakım maaşı için mümkün gözükmüyor en azından ben bulamadım

haykolik

Üye
Üye
Yok soruya istinaden biraz kurcaladım aile ve sosyal politikalarda evde bakım maaşı sorgulama takip etme gibi bir ibare bulamadım 2022 maaşı için mümkün ancak evde bakım maaşı için mümkün gözükmüyor en azından ben bulamadım

Bende çok uğraştım mehmet abi ama bulamadım abi evde bakım maaşıyla ilgili annem bakıcı annemin edevletinden baktım zaten Halil abim

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 maaşları gözüküyor ancak bakıcı maaşını bilmiyorum. e-devlet üzerinden sorgulama yapacaksanız da maaş alan kişinin e-devlet bilgisi üzerinden yapınız. Engelli kişinin değil.

benim 2022 maaşı e devlet üzerinden maaş sorgusuna ekleyeceğim var bu konu hakkında halil bey
ben engelli oğlumun velayeti oldugu için 2022 maaşı engelli oğlum adına çıkmıştır onun maaş ptt kartı ile ben çekmekteyim engelli de oğlumdur maaş sahibi de engelli oğlumdur engeli % 99 olduğu için ben çekmekteyim, bilginize

Tekerlekli Sandalye