E-mail yada sms gelenler ÖMSS puan ve mezuniyetiniz nedir

andycan

Üye
Üye
e-mail yada sms gelenler puan ve mezuniyetiniz nedir, çünkü genelde yüksek puan alanlara gelmiş bu mailler.....

andycan

Üye
Üye
"Sayın Deniz BÜYÜK,

ÖMSS ve kura çekilişi ile ilgili bazı arkadaşlara e-mail veya sms geldiğini öğrendik. çoğu arkadaşa ise böyle bir bildirim ulaşmamış.

Sizden öğrenmek istediğim, bu bildirimleri neye göre gönderiyorsunuz. çünkü forumlarda gördüğüm kadarıyla lise 86 puan dan aşağısına

bu bildirim gelmemiş. Acaba yerleştirmesi yapılanlara mı bu bildirimler geliyor. bu konuda beni aydınlatırsanız mutlu olurum.

İlginize teşekkür ederim. Saygılarımla.

Erdal AYDIN "

mail i gönderen görevliye böyle bir mail attım. henüz cevap yazmadı. cevap yazmadığı sürece bu işte bir iş var diye düşünürüm.

ervah

Üye
Üye
içeriği nedir bu mesajların...Kazanıldığına dair mi...

andycan

Üye
Üye
içeriği nedir bu mesajların...Kazanıldığına dair mi...

kura çekimi ve ömss sonuçlarının açıklanacağı 9 ağustosta başbakanın da katılacağı programa davetiye maili ... sana gelmedi mi. puanın kaç ve ne mezunusun.

mevce

Üye
Üye
Bana email gelmedi ama telefonuma msj geldi.824.sıradayım.

zodiac

Üye
Üye
orta öğretim 87,10 1244. sıra davetiye geldi...

marcus_oredius

Üye
Üye
davetiye gelmesi veya gelmemesi sınava girmiş olan arkadaşla için önemli bir konu değil. bu sadece bir reklam bugün sabah sordum 14000. sırada olan arkadaşıma gelmiş ki kazanma şansı sıfır .

turukku

Üye
Üye
neden sıfır belki branşı vardır. yanlış anlaşılmasın ben mesaj veya mail gelenler kesin kazandı diye bir düşüncede değilim ama 14000. sıradaki birisi niteliklerinden dolayı yerleştilebilir.

marcus_oredius

Üye
Üye
düz lise mezunu istanbul izmir eskişehir ankara yazdı hepsi 2001 kodlu memurluk. artı 14000 sırada olamsıda güçleştiriyor. yalnış anlamayın küçümseme değil gerçekler ortada.

is_seda

Üye
Üye
kura çekimi ve ömss sonuçlarının açıklanacağı 9 ağustosta başbakanın da katılacağı programa davetiye maili ... sana gelmedi mi. puanın kaç ve ne mezunusun.

bu mail bana da geldi de gitmesek ne olur gitsek ne olur ?

YassaX

Üye
Üye
is_seda ; gitmezseniz herhangi bir sorun olmaz ; ancak gidecekseniz bence gitmeden ; ALO 183 ü arayıp bilgi almanızda fayda var . Cunku başbakanın katılacağı bir program mutlaka sıkı denetimden gecer . En azından gitmeden bilgi almakta fayda var ... Giderseniz de ; davete katıldığınız takdir de ; Sonuc acıklanma olayını ve Kura Cekimini canlı gormuş olursunuz, ancak gitmeden mutlaka teyit almakta fayda var ...

Saygılar ...

is_seda

Üye
Üye
bir forumda bu davetiye sms ve maillerin ankara ya da civarında oturanlara gittiği yazıyordu. ben ist oturuyorum ve mail yeni geldi. size geldi mi bu tür davetiye? geldyse gideceksinz mi ?

YassaX

Üye
Üye
is_seda ; Bana Gelmedi . Gelsede gitmeyi dusunmuyorum. Ankara ve İst. Dısındayım ben. Atanma ya da kazanma ile ilgili değil bu mail olayı. Oncelik Ankara ilindekilere gonderilmis ancak karısık gelmis bir cok kisiye . Cok Takılmayın bence mail olayina .. Onemli Olan ÖMSS Sınavına girdi iseniz 9 Ağustos 2012 de ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi den takipte kalın. Ancak Kura Başvurusu ise ; gitme imkanınız varsa gidip canlı canlı izlemenizde fayda var. ancak gitmeden once teyit alın mutlaka .

faruks63

Üye
Üye
ßanada yeni geldi tabiki ßu mail ya da sms olayı önemsiz bir ayrıntı kuraya katılacak olan arkadaşlara yönelik bşy bu gözümle görmek o amßiansı yaşamak istiyorum diyen arkadaşlar gitsin derim en azından Dedikodu olmaz torpil Falan FiLan olayı olacak diye düşünen arkadaşların gitmeleri yerinde olur.

mevce

Üye
Üye
Bugün cep telefonuma 2.kez mesaj geldi.Yarın davetliymişim.

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar bu şekilde bir davet sabah 09.37 de benim mailime de gelmiştir. Aynı zamanda Ek'te Davetiyeside var ...

Kimden: Deniz Büyük (dbuyuk@aile.gov.tr)
Gönderme tarihi: 08 Ağustos 2012 Çarşamba 09:37:44

ÖMSS ve Kura Sonuçları Başbakan Erdoğan’ın Katılımıyla Açıklanıyor

9 Ağustos 2012 tarihinde saat 11.30’da Ankara ATO Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iştirak edecekleri “2012 ÖMSS/ Kura ile Özürlü Memur Yerleştirme” programını onurlandırmanızı dileriz.

Saygılar ...

derderbo

Üye
Üye
arkadaslar musterih olun bu davetiyelirin atanmis olanlara gonderildi diye cikan dedikodulara onem vermeyin hic alakasi yok.biz engellilerle alakali oldugu icin tabiki bizleri davet edeceklerdir.Bugun hersey meydana cikacaktir butun arkadaslara basarilar

Tekerlekli Sandalye