Ehliyet değişimi ve ÖTV indirimi

AS-TAR

Üye
Üye
Arkadaşlar ankilozan spondilit hastasiyim,ayni zamanda koah,tip2 diyabet ve hiper tansiyonum mevcut.su an b sınıfı normal ehliyetim var.gecenlerde heyete girdim %73 sürekli rapor aldım.raporda ÖTV muafiyeti ve ehliyet için ibareleri yok.sadece engelli kimlik kartı yaziyor.Ötv indirimli araç alımından faydalanmak için hangi yolu izlemeliyim ? Raporu daha 4 gün önce teslim aldim.

AS-TAR

Üye
Üye
biraz araştırma yaptım,mevcut ehliyetimde iptal olabilir

aşağıdaki FTR raporuna göre sizce il sağlıktan geçebilirmiyim.

20180331_172222.jpg

balkesli

Üye
Üye
sizinde dediğiniz gibi elinizdeki ehliyette iptal olabilir ehliyet değiştirmek için girdiğiniz heyet hastalığınıza bağlı olarak hareket kısıtlılığı var araç kullanamazda diyebilir ve ehliyetinizi iptal edebilir şahsi fikrim bu engeller ile ötv indirimli araç almanız biraz zor gözüküyor.

AS-TAR

Üye
Üye
sizinde dediğiniz gibi elinizdeki ehliyette iptal olabilir ehliyet değiştirmek için girdiğiniz heyet hastalığınıza bağlı olarak hareket kısıtlılığı var araç kullanamazda diyebilir ve ehliyetinizi iptal edebilir şahsi fikrim bu engeller ile ötv indirimli araç almanız biraz zor gözüküyor.

2016 sonu yeni ehliyet için aile hekimine gittim raporu aldım ve yeniledim ehliyeti.

Heyet raporunu yeni aldım,rapor başvurusunda sevkeden kurum kısmı boş,kişisel başvuru yazıyor,başvuru seçeneklerinde engelli kartı kısmını işaretledim sadece,yani vergi indirmli bir rapor çıkarmadım.raporla sadece iş-kur kaydı yaptırdım.yinede sistem üzerinden trafiğe gidermi bir şekilde.

Tekerlekli Sandalye