Ehliyet ve araç almak için çıkartacağım rapor diğerini iptal ettirirmi?

serkancomak

Üye
Üye
merhabalar sağ el işaret parmağim ampute ve yine sağ omzumda hafif kısıtlılık var bu sekılde unıversıte hastanesınden vergı ındırımı , sürücü belgesi alabilir , özel tertibatlı araç kullanır dıye rapor aldım. ehliyet içinde aıle hekımı ortapedi ve norolojiye sevkımı yaptı tekrar aynı sorunları yazdı doktorlar ehlıyet ıcın olan rapora ve bu raporu ıl saglık mudurlugune verdım suanda kurul tarıhını beklıyorum korktugum nokta su il saglık mudurlugunde komısyon kod ıcın karar verıcek dedıler. raporumun ıptal olma durumu varmı yoksa sadece kod belırleyıp raporumu verıceklermı. o kadar ugrastım rapor ıcın ordan oraya gıttım gunlerce son nokta ıl saglık mudurlugu komısyon kararı acaba korkmamı gerektıren bır durum varmı ortada yardımcı olurmusunuz bana

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
[MENTION=19434]serkancomak[/MENTION] sizin önceden aldığınız bir sağlık kurulu raporu var ve bu son alınan rapor diğerini iptal ettirir mi diyemi soruyorsunuz?

serkancomak

Üye
Üye
saglik kurulu raporunu aldik ve orada vergi indirimi alir surucu belgesi alabilir ozel tertibatli arac alabilir surucu belgesi ve ozel tertibat kodunu il saglik mudurlugu belirleyecektir gibi birsey yaziyor bende evraklaru il saglik midirlugune verdim simdi komisyon gununu bekliyorum. ogrenmek istedigim komisyon sadece kodumu belirliycek yoksa tertibata ehliyete gerek yok deyip raporumu iptal edermi onu merak ediyorum

balkesli

Üye
Üye
il sağlık müdürlüğünde 3 doktor ve bir makine mühendisinin bulunduğu heyete gireceksiniz bu heyet sizin hangi donanımda araç kullanacağınıza karar verip size kod verecek.
bu heyet hiç bir donanıma gerek yokta diyebilir yetki bu heyette, derse normal ehliyet alabilirsiniz ancak bu ehliyetle ötv indiriminden yararlanamazsınız.

İlyas46

Üye
Üye
Bu durumda nasıl olur raporlar? Veya önceki raporu değiştirip yeniden çıkartsak?

SM-G570F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye