Ekim 2010 evde bakım ücretleri hangi illerde yattı?

Sulhi

Üye
Üye
Ekim ayı evde bakım parasını alan arkadaşlar varmı?
kaç tl maaş aldınız ekim ayının kaçında aldınız paylaşırsanız memnun olurum.
saygılar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kırşehir, çanakkale, bursa, kütahya şuana kadar yatan iller yatıtkça bilgilendirmeye devam edecegiz.

Son düzenleme:

gumuslu

Üye
Üye
selam arkadaşlar adanada evde bakım ücreti ne zaman yatırılıyor bilen varsa lütfen bilgi versin teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

sinandeniz

Üye
Üye
adanada yattı bakım maaşları ben ayın 1 de aldım adanaya 1n de yatıyo

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kırşehir, çanakkale, bursa, kütahya şuana kadar yatan iller

Adana, Balıkesir, Samsun, Konya, Eskişehir, Tekirdağ, Diğer yatan illerin devamı bunlar yatan illeri sürekli güncelleyeceğiz.

gumuslu

Üye
Üye
Evde Bakım Maaşını ziraat bankasından alan var mı ekim ayı adana seyhan için veya sorabilecegim telefon numarası var mı bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

sinandeniz

Üye
Üye
evet ben aldım bakıcı maaşını ekimin 1 nde adana seyhandayım bende

safari_054

Üye
Üye
ekim ayı evde bakım ödenekleri 04.10.2010 da il müdürlüklerine gönderilmiştir fakat bazı iller oluyorki (özellikle istanbul bu sorunun başkenti tabi) ayın sonunda yatıyor bu nasıl düzen aylarca yıllarca hep böylemi sürcek denetleme felan hiçmi olmuycak yani kim kime dum duma ):

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Genellikle büyük şehirlerde sorun yaşanmaktadır, devlet bu konuya mutlaka el atması gerekir, örneğin İstanbul'da 40 günde bi maaş ödeniyor yatan maaş hangi aya ait belli degil buna mutlaka çözüm gelmesi gerekir.

safari_054

Üye
Üye
el atmalıda ne zaman bu çağ bitincemi :) bu işlerden sorumlu selma aliye kavaf-a msj atıyon il müdürlüklerine tel veya msj atın diyo oraya söylüyon ha bugün ha yarın yok bu hafta yetişmedi yada ödenekler gelmedi olmadık sözler yalan olduğu besbelli seçim zamanı ay başlarında geçen ay aybaşında geldi çoğu il,,,,, ne şimdilerde vijdan ne ne bişe canı nezaman repo ne zaman dolarsa yatar maaş kime msj atacan olmayan gayyipleremi yazıklar olsun be öyle kişiler varki ilaç alamıyo eczanede ilaç yazdırıyo kaç kişiyi böyle nette yazmışken okudum yazık çok yazık yıllardır hep aynı yıllarca millet marsa atsaydı cvp gelirdi be yuhhhhh be ????

Tekerlekli Sandalye