EKPSS Atamalarında daha fazla engelli atanması için birleşelim!

Arkadaşlar daha fazla engelli arkadaş alinsin neden bu kadar az sayin bakanimiza telefon edelim tweet atalim birlikten kuvvet doğar olmazsa sayin başbakanimiza mail tweet atalim yanliş bilmiyorsam 25 bin kadro var bu sinavda hayyaler umutlar kayip olmasin gecen sinavdaki gibi

2014 kadrolar arttirilsin mail gönderilim

Arkadaşlar 2014 ekpss kadrolar arttirilsin herkes mail atsin mektup yazsin bu firsati değerlendirelim

Selam Arkadaşlar,

Birlikten güç doğar elbette gelin hep birlikte birbirimizin sorunlarına ortak olalım ne dersiniz? Herkesin derdi ayrı, çözüm arayışı aynı olduktan sonra bir de aşağıdaki link için mail atarsanız çok daha fazla sayıda kişinin yüzünü güldürmüş olursunuz diye düşünüyorum.

http://engelliler.gen.tr/f92/maasima-dokunma-24828/

Dertlerimiz farklı farklı olsa da üstesinden hep birlikte aynı coşkuyla gelebilmemiz dileğimle...

Selam Arkadaşlar,

Birlikten güç doğar elbette gelin hep birlikte birbirimizin sorunlarına ortak olalım ne dersiniz? Herkesin derdi ayrı, çözüm arayışı aynı olduktan sonra bir de aşağıdaki link için mail atarsanız çok daha fazla sayıda kişinin yüzünü güldürmüş olursunuz diye düşünüyorum.

http://engelliler.gen.tr/f92/maasima-dokunma-24828/

Dertlerimiz farklı farklı olsa da üstesinden hep birlikte aynı coşkuyla gelebilmemiz dileğimle...

ikisi içinde mail atdım

Sayın gazoz agacı öncelikle vereceginiz ve verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim.Size bir sorum olacak son yapılan ekss sınavın da
tercihlerle ilgili bir tarih henüz açıklanmadı bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Selam,

2014 EKPSS ile ilgili henüz bir tercih kılavuzu yayınlanmadı. Bu sınava katılan tüm arkadaşlarımdan takip ettiğim kadarıyla herkes sınavın yapıldığı tarihten bu yana henüz tercih aşamasına gelinmemesini anlayabilmiş değiller. Aslına bakarsanız yaklaşık 3 ay oldu ve bu kayda değer bir süre. Bu konuyla ilgili gelişmeleri en yakından takip etmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret ediniz. Ayrıca ösym.gov.tr adresinden de konuyla ilgili sürekli bakınız.

İlginçtir ki bu ülkede sözkonusu engelliler için yapılan her sınav gerçekten engelleniyor tıpkı sonuçları gibi nedenleri de belirsizliğini koruyor. Üzgünüm arkadaşım ama size verebileceğim net bir tarih yok çünkü bu konuda bir resmi açıklama yok.

Hayırlısı olsun dileklerimle...

Geri