EKPSS başvurusunda raporu ASPB ye onaylatma?

Sessizgemi44

Üye
Üye
Arkadaşlar bu sene ilk defa ekpss ye girecem aldigim raporu aile ve sosyal politikalar Bakanlığında onaylatmam gerekiyormuş bi fikri olan var mı bide ben ilçede oturuyorum yapılacaksa nereye başvurmam gerekiyor

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla yada şöyle diyeyim yeni bir değişiklik yapılmazsa engelli sağlık kurulu raporlarının % 40 ve üzerinde olması yeterli olacaktır.

Bulundukları illerindeki Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden sınava gireceği engel grubu ile diğer engelli bilgilerini belirten yazılı Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesini alarak ÖSYM Başvuru Merkezlerine başvurularını yapacaklardır.

Hakan.60

Üye
Üye
Bildiğim kadarıyla yada şöyle diyeyim yeni bir değişiklik yapılmazsa engelli sağlık kurulu raporlarının % 40 ve üzerinde olması yeterli olacaktır.

Bulundukları illerindeki Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden sınava gireceği engel grubu ile diğer engelli bilgilerini belirten yazılı Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesini alarak ÖSYM Başvuru Merkezlerine başvurularını yapacaklardır.

Aile sosyal pol. Müdürlüğünden şimdiden raporu onaylatalım mı?yoksa ekpss başvuru kılavuzunu bekliyelim mi?

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=17944]Hakan.60[/MENTION] bey bu konuya ne desem yalan olur o yüzden birşey diyemeyeceğim yanlış yönlendirmek istemem Aile sosyal politikalar bakanlığı ALO183 den bilgi alabileceğinizi düşünüyorum.

Hakan.60

Üye
Üye
Aradım ama kimsenin birşey bildiği yok.bekliyecez anlaşılan

Tekerlekli Sandalye