EKPSS Hazırlık için özel ders vermek istiyorum

onur1986-05

Üye
Üye
selamun aleyküm benimle aynı şehirde yaşayan(amasya)engelli arkadaşlara ücretsiz Allah rızası için ders vermek istiyorum,2 üniversite okudum ders vereceğim insan Allahın izniyle sınavı kazanacaktır,ilgilenenler yazabilir

derderbo

Üye
Üye
selamun aleyküm benimle aynı şehirde yaşayan(amasya)engelli arkadaşlara ücretsiz Allah rızası için ders vermek istiyorum,2 üniversite okudum ders vereceğim insan Allahın izniyle sınavı kazanacaktır,ilgilenenler yazabilir
Çok güzel bir düşünce sizi kutlarım inşallah sizin bilgilerinizden istifade edecek arkadaşlarımız çıkar.

ysfky

Üye
Üye
Valla helal olsun kardeşim çok güzel düşünce :)

Bio

Üye
Üye
Onur kardeşim tebrik ediyorum ...

onur1986-05

Üye
Üye
Onur kardeşim tebrik ediyorum ...

estağfirullah ne demek ben burdaki kardeşlerimizin sıkıntısını anlıyorum.ben 2 üni okudum ama depresyondan dolayı çalışamıyorum kullandığım ilaçlar sürekli yorgun hissetmemi ağlıyor.bende ders vererek yararlı olabilirim

zeynep45

Üye
Üye
Alllah sizin gjbi gozu gonlu bol kullarla karsilastirsin hepimizi saglikli ve mutlu gunler senin olsun indalla amin

zeynep45

Üye
Üye
Keske ankaradada sizin gibi yardim seven birileri ciksa boyle bir ince fikir nasil akliniza gelir tebrik ediyorum sizi anneniz sizinle gurur duymustur boyle duyarli bir evlat yetistirdigi icin sahsen ben olsam cok gururlanirdim

osman35

Üye
Üye
Allah razı olsun sizden keşke izmir de olsaydınız. :)

Tekerlekli Sandalye