Ekpss Kul Hakkı

nurikeser

Üye
Üye
Arkdaşlar hayırlı akşamlar ben 2018 de ticaret bakanlığına hizmetli atandım. lütfen vicdanınıza göre yorum yapın . 2017 de aldığım raporda IQ: 70 Sınır zeka ibarem vardı ve sınava zihinsel katagorisinde girdim dediğim gibi atandım. ve 2024 Ocak ayında ehliyet yenilemesinde IQ:82 çıktı ve benim kafama takıldı . acaba 2017 de bir hata mı vardı şimdi normal zeka var raporumda kesinlikle torpil yapmadım zaten torpil yapsam kendimi burada ifşa etmem çok kafama takıldı arkadaşlar şimdi ben kul hakkına girdim mi vicdanen cevaplayınıız.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@nurikeser

Selam,

Siteye hoşgeldiniz.

Vicdanınız rahat olsun bence. Kul hakkı falan yok üzerinizde. Testler yapılmış o zamanki rakamla şimdiki tutmak zorunda değil.

Zaten usulsüz bir işlem yapmış olsanız; bir şekilde çalıştığınız bunca yılda ortaya çıkardı.

Takmayın bunları kafanıza; olur mu?

nurikeser

Üye
Üye
Abi vallahi iki gündür intiharı dusunu
@nurikeser

Selam,

Siteye hoşgeldiniz.

Vicdanınız rahat olsun bence. Kul hakkı falan yok üzerinizde. Testler yapılmış o zamanki rakamla şimdiki tutmak zorunda değil.

Zaten usulsüz bir işlem yapmış olsanız; bir şekilde çalıştığınız bunca yılda ortaya çıkardı.

Takmayın bunları kafanıza; olur mu?
Abi iki gündür intiharı düşünüyorum madem böyle bir engel yoktu neden doktor rapor verdi hadi doktor verdi sınava neden o alanda girdim kendime kızıyorum işten istifa edip yüksekten atlama düşüncesi var kul hakkı yedim diye çok cikmazdayim

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@nurikeser

Kul hakkına takılıp insan kendi canına kıymaz çünkü Allah'ın verdiği Vücud'a/Can'a zarar vermek de dinimizce yasaktır. Bu da kendi kendinin kul hakkına girmek gibi olur.

İstersen bir Psikolog/Psikiyatrist randevusu talep et, onunla bir görüş.

Size yapılan testin içeriği değişmiştir belki; ondan dolayı fazla puan almışınızdır ikincide. Veya testi uygulayan personelin size test anında takındığı tutumdan farklılık oluşmuştur vb.

Bu bence kafaya takmaya değecek kadar önemli bir konu değildir.

Son düzenleme:

demir231

Üye
Üye
Abi vallahi iki gündür intiharı dusunu

Abi iki gündür intiharı düşünüyorum madem böyle bir engel yoktu neden doktor rapor verdi hadi doktor verdi sınava neden o alanda girdim kendime kızıyorum işten istifa edip yüksekten atlama düşüncesi var kul hakkı yedim diye çok cikmazdayim
82 ile 70 arasında çok büyük bir fark yok. Standart bir IQ testi de yok. İkisinin aynı olması mümkün değil Zaten. Sizden yana sorun yok.

nurikeser

Üye
Üye
teşekkürler

Tekerlekli Sandalye