ekpss kura rapor

yücel35

Üye
Üye
Merabalar ben yücel geçtigim kurada adım cıkdı izmir adalet bakanlıgına evraklar istediler götürdüm raporun 3 şartı varmıs sürelilik çalışabilcegi alanlar ve iş istinamı varmıs raporun arka tarafında memur olabilirsin diye bende o şartı yokdu rapor 2007 aldıgım icin o zamanlar bilmiyordum ve benden hastaneme gidip yeni bir rapor cıkarmamı istediler hastaneye gittim ve bu raport üstüne yazı yazılamaz ve raporda degişiklik yapılamaz dendi bende tekrar izmir adliyesine gittim ve adliye bakanlıgıda yazı yazdı hastane raporun üstüne memur olabilir gibi yazı yazmalarını istediler hastaneye geri götürdügümde bana yeni bir heyet raporu verdiler ama engelli raporu deildi agır işlerde ve sürekli memur olmasında hiç bir sakınca yokdur diye 3 uzman dr birde baş hekim imzalıdı kaşeledi fakat ben tekrardan adliyeye gittidimde bu olmaz dediler tekrardan engelli raporun arkasında yazması lazım dedi engelli raporumu ve yeni cıkartıgım raporuda fotokobisini aldı ben ankaraya yollarım bakanlık böle kabul etmese cok beklersin ve tekrardan engelli raporu cıkartırız sen genede tekrardan cıkart dediler ben farklı bir hastaneye gitcem ve ugraşcam engelli raporu icin bu şekilde yaşayan varmı aceba yada bir bilgisi olan kimsem olmadıgı icin hizlere sormak istedim

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba Yücel,
Öncelikle hayırlı olsun kura sonucunuz.
İşe başlama durumlarında böyle evrak işleri çıkabiliyor.
Siz bir an önce eksiklerinizi tamamlayıp evraklarınızı teslim ederseniz; maaşınız da o kadar çabuk çalışmaya başlayacaktır.

mer38

Üye
Üye
Bulunduğunuz il başkanlığına da gide bilir siniz öncesinde BIMERE yazı yazın e devleten bunlar daha da etkili olucaktir hayırlı olsun.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekerlekli Sandalye