EKPSS Rapor Değişikliği

_PoSEİDoN_

Üye
Üye
arkadaşlar ömss 2012 sınavında raporum %50'ydi şimdi yeni raporum %84 değişikliği ben nasıl beyan edeceğim yani sistemde başvuru ekranında bilgileri değiştirip onayladıktan sonramı beyan belgesini hazırlamam gerek işleyiş nasıl yardımcı olabilecek arkadaş varsa anlatabilirmi.

Birde beyan belgesini 14 marta kadar tarafımıza ulaştırmaları gerek diyor ösym bürolarına mı yoksa belgeyi aldığımız yeremi teslim edilcek?

şimdiden teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
ENGEL DURUMU BİLGİLERİ’nde değişiklik yapmak isteyen adaylar

Bu alanda engel grubu bilgisinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, kendi adres ilinde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden yeni durumlarını gösterir imzalı ve mühürlü

Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesini alacaklar ve dilekçelerine ekleyerek sınava başvuranlar 14 Mart 2014 tarihine kadar, kuraya başvuranlar 30 Mayıs 2014 tarihine kadar ÖSYM’ye göndereceklerdir. Bu alanda engel grubu hariç diğer engel durumu bilgisinde/bilgilerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu taleplerini, dilekçe ile yukarıda belirtilen sürelerde Merkezimize bildireceklerdir. Adayın talebi Merkezimiz tarafından engel grubuna bağlı olarak değerlendirilecektir.

_PoSEİDoN_

Üye
Üye
ENGEL DURUMU BİLGİLERİ’nde değişiklik yapmak isteyen adaylar

Bu alanda engel grubu bilgisinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, kendi adres ilinde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden yeni durumlarını gösterir imzalı ve mühürlü

Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesini alacaklar ve dilekçelerine ekleyerek sınava başvuranlar 14 Mart 2014 tarihine kadar, kuraya başvuranlar 30 Mayıs 2014 tarihine kadar ÖSYM’ye göndereceklerdir. Bu alanda engel grubu hariç diğer engel durumu bilgisinde/bilgilerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu taleplerini, dilekçe ile yukarıda belirtilen sürelerde Merkezimize bildireceklerdir. Adayın talebi Merkezimiz tarafından engel grubuna bağlı olarak değerlendirilecektir.

Anladım peki teyit etmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın şimdi ben aile ve sosyal politikalar bakanlığından il ve varsa ilçe Teşkilatı'ndan beyan belgesi alacağım sonra bu formu doldurup ÖSYM bürosuna teslim edeceğim doğrumu eğer işleyişim doğru
ise ekstra internet felan başvurmama gerek varmı

_PoSEİDoN_

Üye
Üye
Anladım peki teyit etmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın şimdi ben aile ve sosyal politikalar bakanlığından il ve varsa ilçe Teşkilatı'ndan beyan belgesi alacağım sonra bu formu doldurup ÖSYM bürosuna teslim edeceğim doğrumu eğer işleyişim doğru
ise ekstra internet felan başvurmama gerek varmı

Halil bey önceki cevaplarınız için teşekkür ederim. Zamanınızı almayacaksa bir soru daha sormak istiyorum. Ben şu an itibari ile işlemlerimi bitirdim ösym bürodaki yetkili arkadaş engel gurubunu değiştiremediğini ve benim ösym ye dilekçe ile değişiklik talebinde bulunmam gerektiğini söyledi, sorun değil yaparımda anlamadığım konu benim internet şifrem ile giriş yapıp yapmam gereken bir işlem kaldımı aklıma takıldı yoksa sadece dilekçe yi göndermem yeterli olacakmı.

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Aynen dediğin gibi olacak hocam. İnternet şifresiyle yapılacak bir şey yok sanırım. Siz yinede giriş yapıp bi bakın bakalım öyle bir yer varmı...

Tekerlekli Sandalye