EKPSS sınavında atama olursa mulakat sınavıda oluyor mu?

Merhabalar,
Ekpss sinavindan iyi bir puan aldik ve ana listeden atama listesinde yer aldik diyelim. Atanacagimiz kurum sozlu mulakat yapip, mulakatin Sonunda atamanin iptali soz konusu olur mu?

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Şimdiye kadarki olan atamalarda mulakat olmadı diye biliyorum. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin lütfen

26z7T.jpg

Ekli dosyalar

• 26z7T.jpg
    26z7T.jpg
    19.3 KB · Görüntüleme: 175
Memur atamalarinda tercih kisminda özel şartlarda belirtilmişse mulakat veya benzer şeyler isteyebiliyorlar.Kamuda engelli işçi için mülakat isteniyor çalıştığım kurumdan biliyorum.@otomostoncu saygılar.

SM-A720F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Değerli arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle şunu belirteyim mülakat olmuyor oluyorsa da formasyon oluyor siz yerleştikten sonra herhangi bir zorluk çıkarmazlar ayrıca raporda istediğim kısmının değerlendirme de yazması sizin atanmanız engel olmayacaktır eğer engel teşkil ederse zaten aile Sosyal Politikalar bakanlığı ndan veya ÖSYMnin sayfasından veya uyarı alacaksınız

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Arkadaşlar epilepsi hastasıyım 11 yıldır düzenli ilaç kullanıyorum ilacı bırakınca nöbet geçiriyorum heytte yüzde 40 alabilir miyim girsem lisan mezunuyum bende e kpss den faydalanabilir miyim?

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

2018 Nisanda olacak, Ben birkac soru daha sormak istiyorum. Yasim 34 ekpss ve atama icin problem olurmu, Ayrica atanacagim yerden kendim istemedigim surece Zorunlu Tayin cikartiyormu devlet, Birde atamalar direk 657 imi oluyor Yani sozlesmeli degil dimi. Lisans isletme mezunuyum ve %70 engelliyim.

Geri