EKPSS Sınavında Kültür ve Medeniyet soruları çıkmayacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevme_

Üye
Üye
Arkadaşlar 2014 ekpss sinavinda türk kültür ve medeniyetinden sorular olmayacakmiş arkadaş kitap aldi o konu yoktu kitapevi yainci kitapevi bu konu cikmayacak demiş kitaba koymamiş bilgisi olan var mi

berke

Üye
Üye
o çıkmaz bu çıkmaz diye kimseyi yanlış yönlendirmeyin , ekpps ye özel kitaplar müfredatı tam anlamıyla vermiyorlar , kültür ve medeniyet sorusu geçen sınavda da çıkmış en kıl sorulardan birisidir , kpssde de çok çıkar .bazıları da şöyle diyebilir ; osmanlı devletinde kuruluş yükselme duraklama soruları şu ana kadar çıkmadı , çıkmaz .... ama kpss kitaplarında var , yapacak bişey yok ben tam 500 sayfalık kitaba çalışıyorum napalım sınav bu .

sevme_

Üye
Üye
berke konu başlığını ve yazılı oku öyle cevap yaz ok bilip bilmediğin konuya cevap yazma konu acarsın dersin diyeceğini yönlerdirmeyin filan saçmalama Osmanlıdan bahsediyorsun çıkmaz filan sen nerden biliyorsun ayrıca yapılan kpss değil kpss de daha kapsamlı detaylı sorular vardır aklında bulunsun ok herkesin çalıştığı kendine ben 1000 sayfaya çalıştığım ona bakarsan

berke

Üye
Üye
benim bilmediğimden ziyade senin bu konuda bilgin olmadan fikrin olduğun belli , kendi söylediklerinle tutarsızsın , ben değil sen ne yazdığını dikkatli oku osmanlıda kültür medeniyet
diyorsun ben bu konuları 1.5 2 aydır çalışıyorum bu konuda en azından 1 soru çıkar ve sen gelmiş bana kafa ütülüyorsun ,benim değil senin bişey bildiğin yok , benim açıklamaya çalıştığım şeyi sen bir iki ay sonra klavuzda göreceksin , bu kafayla gidersek 30 puan alamayız bu senin tabirinde belirttiğin meşur ekpss den . ben diyorum kpss kaynaklarından çalışalım işimiz daha sağlam olsun en azından hakkını verelim bu diyor yok bu konu çıkmaz ehem şu konuyu çalışmaya gerek yok şu konuyu seyreyleyelim .kendinize faydalı şeyler yapın . bana laf yetiştirmeye çalışıyorsun ama ben geçen sınavdaki deneyimimden biliyorum arkadaşım , bu ekpss ye özel kitaplarda eksik müfredat veriliyor bu lafı bas bas bağırarak yazıyorum .gidin kpss kitaplarından çalışın diye , ama siz bilirsiniz benim için 6,7 hatta matematik ve coğrafyayı da işin içine katarsak en azından 10 - 12 soru , vatandaşlığı katmıyorum çünkü ondan bi sorun yo , bu kadar soru eksik yapmaya rızanız varsa ne ala bildiğiniz yoldan çalışın arkadaşım bişey demiyorum .

sevme_

Üye
Üye
sen ne ile çalıştığın umrumda değil bu 1 ve sana lafta yetiştirmem gerek görmem Osmanlı kuruluş yükselme filan çıkmaz sorular diyorsun sen nerden biliyorsun ki arkadaşları yanlış yönlendiriyorsun ben msjımda eski türk medeniyetlerinden soru çıkmaz demedim arkadaş kitap almış kitapta eski türk medeniyetleri yok demiş yayıncı kuruluş aeski türk medeniyetlerinden soru çıkmayacakmış demiş başlıkda da miş li zaman kullandım alışmaya gerek yok demedim kafandan saçma seyler uydurup benim msjıma cevap yazma yalan yanlış kelimeler kullanma ben senden daha tecrübeliyim ok 2 kpss sınavına girdim kazandım hepsini ömss dahil ok senin bu yazdıklarını herkes biliyor kaynakların eksik olduğunu filan o yüzden eger msjlarıma cevap yazacaksan sorularıma yanıt ver sen arkadaşların kpss den veya benim kpss kitaplarından çalışmadığımızı nerden biliyorsun ve ona buna çalışmayın diye bişi yok ortada bunları nerden çıkarıyorsun ve sen kimsin de sana laf tetiştirim ben ok ilk önce okumasını öğren sonra okuduklarını kafanda yorumla ok benim yazdığım yazıya msj atacaksan böyle saçma sapan sakın yazı yazma sakın ok yalan yanlış konuşuyorsun normal konuscaksan yazarsın veya sende konu ac tabii konu açmasını biliyorsan

berke

Üye
Üye
okey okey , ok mi ok mi ok mi ok mi ... iki sınav kazanmış kpss canavarı bu işleri bu kadar biliyorsan daha tarihin en baş temel soru çıkması muhtemel sorularını çıkarmı çıkmazmı sorusunu neden soruyorsun ....... laflarını yazıp okuyamayan sen misin ben miyim ''Osmanlı kuruluş yükselme filan çıkmaz sorular diyorsun'' laf uyduran sensin . ben ne zaman böyle laf ettim sana iyice kafana girmesi açısından tekrar söylüyorum osmanlı kültür ve medeniyetlerinden soru gelebilir en klasik konulardan birisi çünkü , 2. si ekpss kitabı deyip esas bilmişliği bi halt bilmeyerek yapan savunduğun yayıncıdan fazlasını da bilmiyorsun biz çok gördük böyle laga lugaları 2 sene öncede bişey bildiklerini sanır gibi beyhude yayınlar yaptıktan sonra sınavda neyin çıkıp neyin çıkmadığını gördük ,, örnek istersen onu da veriyim yargı yayınevinin ömss lisans yayınında matematik konularında bırak geometriyi çemberi analitiği cebirde bile topu topu 6,7 başlığı vardı , tarihi örnek istiyorsan 20. yy başlarında osmanlı imp . vardır ve Atatürk ilkeleri ile son buluyordu .. illaki tamam anladık müfredatı muamma fakat koca matematiği sen 6 cebir konusuyla sıkıştırıp Tarihi inklap tarihinden başlatıp ortaya ömss kitabı diye yayına verirsen sen değil mağdur olan çalışanlar olur .. Git o bilmişe söyle sattığı satacağı kitabı için haddinden övdüğünden fazlasını yapmasın , Sırf bu yüzden bunu üstüne basa basa söylüyorum . Eskiden de yayınları işe yaramıyordu şuan için de ..sana tavsiyem sinirine hakim ol git ösym nin sitesine tarih sorularından birisinin anlattığım konuyla ilgisini gör ... ..üslubunu da değiştir burası bilgi amaçlı bi platform sövme yeri değil ... kızmıyorum bile ..:) yöneticilerden istiramım konuyu kitleyebilirlermi .

sevme_

Üye
Üye
osmanlı devletinde kuruluş yükselme duraklama soruları şu ana kadar çıkmadı , çıkmaz .... ama kpss kitaplarında var , yapacak bişey yok ben tam 500 sayfalık kitaba çalışıyorum napalım sınav bu . yukarda senin yazdığın yazı var bunu da inkar et bakalım sana ben inan cok acıyorum acınacak durumdasın cunku yazdıklarınla kendini yalancı çıkarıyorsun ne yapacağını şaşırıyorsun sen benim konumu kilitleme isteği gibi sansın yok yazma o zaman salak mısın kii yazıyorsun yazma msjıma cevap verme sadece bu msjı kendi kendini yalanladığın için yazıyorum neyin bilip bilmediğimi sanane gel bilgi yarışması yapalım ne dersin yargının yayınları değişik yanlış bende aldım ayrıca sana sormayacağım uslubunu öyle bi şansında yok değiştir filan ne bu sana ne sövmede böyle olmaz senin seviyeye inmem sen benim muhatabım değilsin sadece bunları bil diye yazdım öğrenmek değil öğrenmemek ayıp açabiliyorsan sen de kendine konu ac başkasının konusuna girip kafa ağrıtma ütüleme sınav kazanmam sana cok mu battı sakın benle sınav canavarı filan bu tarzla konuşma adam gibi konuş msj atma sakın bu konuyu burda kapatıyorum açacağım konulara yorum yapma sen kendini bilmiyorsun sakın msj yazma inan şu msjına katıla katıla gülüyorum komedyen olacak adammışsın SAKIN CEVAP YAZMA KONU AC OK bana cevap verme verirsen de adam gibi ol seviyeyi elden kaçırma adam ol

berke

Üye
Üye
bazıları da şöyle diyebilir ; osmanlı devletinde kuruluş yükselme duraklama soruları şu ana kadar çıkmadı , çıkmaz , BU TÜMCEYİ İYİ OKU KIT KAFANA İYİ YAZ ANLADINMI , daha ne yazdığımı okuyacak kapasitede değilsin , dediğim gibi sana kızmıyorum bile seviyemde değilsin çünkü , laflarımı orasından burasından çekiştirip panik halinde elin ayağın birbirine dolaşıp sinirinden ne karşılık yazacağını bilemiyorsun , çünkü dediğim gibi seviyemde bi insan değilsin ,senin yapabileceğin basit grurunla onu bunu çekiştirip basit kelimelerle üç beş küfürle zeytinyağı gibi üste çıkmak ....... bana acıyormuş , çocuk gibi komiksin ya ''yazma o zaman salak mısın kii yazıyorsun '' seviyenin ne olduğu yazdığın 3 kuruşluk laflarından belli ilkokul bebelerinden daha geridesin sınavı kazanması çok batmışmış , sen neyi kazanmışsın da bana hava atıyorsun sersem şey senin ''kazandığım '' betimlemesiyle anlatmak istediğin şey , üç kuruşluk puan alıp bi yere atanamaman mı , bu kadar sınavı iyi biliyorsan , senin tabirinle kazandıysan '' neyi kazandığı da belli değil sınavı kazanmışmış :D '' burada işin ne , bi lafına daha cvp veriyim benim adamlığım bana yeter , senin gibi basit kültürsüz seviyesiz , müphem sözleri olan , beyhude zaman geçirmiş kapasitesiz şahsiyetlerinki kendine .

sevme_

Üye
Üye
sen gerçekten acınacak insansın sana gülüyorum burdan laflarımı aynen alıp bana yazmışsın aferinnnnn kafan ufak olduğundan lafları demek ki böyle anlıyorsun salako sen gitsene benim konu attığım siteden sen gerçekten anlayışın kıt sana yazma diyorum öyle bir şahsiyetsizlik filan yazmışsın aynen kendini tarif etmişsin sende kearekter yok belli olsa idi benim konuma cevap yazmazdın kafa ütülemezdin ama bazı insanlar acınacak insanlar bunu yapıyorki kendisini bişi sanıyor:)) senin ki gibi sen basit insandan daha basitsin:)) sana konuma cevap yazma dedim yazdın aferinnnn eee insanın aklı olmayınca ne yazarsan boş SENİN GERÇELKTEN KITSIIN YAAA neyse senle zamanımı öldüremem kendi kendine söylen bişiler yap ama beni iyi EĞLENDİRDİN :))) BEYİNİN İÇİN BULMACA ÇÖZ SALAKO KIT KAFALI TAKOZ

sevme_

Üye
Üye
YAZMA yazma yazma konu açmasını bilmiyorsan öğren salklık yapma msjıma yazı yazma bitti ok senin salak laflarınla senin haysiyetsiz gururunla uğraşmak istemiyorum ok admine cagrı yapıyorum BÖYLE BASİT GURURSUZ İNSANLARI HAYSİYETSİZLERİ ALMAYIN SAKIN AMA SAKIN YAZI YAZMA HA ADAM OLMAYI BENDEN ÖĞRENECEKSİN TABİİKİİİ

berke

Üye
Üye
sen gerçekten acınacak insansın sana gülüyorum burdan laflarımı aynen alıp bana yazmışsın aferinnnnn kafan ufak olduğundan lafları demek ki böyle anlıyorsun salako sen gitsene benim konu attığım siteden sen gerçekten anlayışın kıt sana yazma diyorum öyle bir şahsiyetsizlik filan yazmışsın aynen kendini tarif etmişsin sende kearekter yok belli olsa idi benim konuma cevap yazmazdın kafa ütülemezdin ama bazı insanlar acınacak insanlar bunu yapıyorki kendisini bişi sanıyor:)) senin ki gibi sen basit insandan daha basitsin:)) sana konuma cevap yazma dedim yazdın aferinnnn eee insanın aklı olmayınca ne yazarsan boş SENİN GERÇELKTEN KITSIIN YAAA neyse senle zamanımı öldüremem kendi kendine söylen bişiler yap ama beni iyi EĞLENDİRDİN :))) BEYİNİN İÇİN BULMACA ÇÖZ SALAKO KIT KAFALI TAKOZ

sitede bi tane oper yok , bu basit lafları kaynağına yolluyorum zaten seviyesini belli etti , zavallı bundan fazlasını yapamıyor işte kıt beyinli yani küfür etmeye bile değmez , çok komik ya yaşı 18 - 20 lerde sanırım , bu seviyesiz basit karakteri kendi kendine ,küfürleriyle cebelleşmesi için tasmasını bırakıp salıyorum .... benim vaktim değerli böyle aptallarla vakit öldüremem .

sevme_

Üye
Üye
buraya AÇtığım konuya yazı yazma alalala sen anlamıyorsun değil mi kafan basmıyor sanırım konuma yazı yazmaa alalaaa yazma yazma sen ne sülük çıktın

sevme_

Üye
Üye
aferin yaz benim yazdıklarımı yasın demiyorum ama zeka seviyen 5 yasında bundan eminim komsunun cocu senden daha akıllı yazma diyorum sana konuma yazma beni EĞLENDİRDİN tamam :)) daha yazma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye