Ekpss Tarih Süper Kaynak

berke

Üye
Üye
Arkadaşlar 2014 deki sınav için hazırlıklarınız ne aşamada devam ediyor bilmiyorum , ama faydalı bi iş yapıp yararım dokunsun istedim .
Tarihten süper bir özet kaynak buldum fakat burada lisans problemleri ve siteyi zor durumda bırakmamak için sadece özel msj lardan linkini göndericem .

Kesinlikle hepinizde bulunmalı hatta bu sitenin üyesi olanlara şanslı gözüyle bakıyorum , araştırdım ve buldum .
Herşeyden önce kaynağı okuyabilmek için adobe reader programını sisteminize yüklemiş olmanız gerekiyor . Bana buradan msj gönderenlere özelden linkini yollıycam dosyanı boyutu 75 mb yaklaşık 60 sayfa , fakat herşeyden önce belirtmek istediğim bişey var lütfen önce temel tarih kaynağınızdan çalışıp pekiştirmek için bu dosyayı kullanın çünkü tek başına yeterli değil , biliyorum not çıkarmada her insan zorlanıyor ama ben böyle basit ve öğretici bi kaynak daha bulamadım , çok güzel anlatımlı , size tavsiyem ;) sadece kendiniz için kullanın :D:D:D , tekrar ediyorum önce temel tarih kaynağınızdan çalışın sonra aklınızda kalan bilgilerle pratik için bu dosyayı çalışın ..

Zamanım değerli olduğu için lütfen linkin yüklenme ve açma sorularını sormayın çünkü cvp layamıyacağım . Bir arkadaş da onunla ilgilensin ...
Hepinize iyi çalışmalar msj ları bekliyorum

cengizci

Üye
Üye
çok teşekkürler

Tekerlekli Sandalye