EKPSS tercih tarihleri belli oldu: 27 Ağustos 5 Eylül

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
27 Ağuston 2014 itibariyle EKPSS yerleştirme işlemlerinin başlayacağı açıklandı.

Devlet Personel Başkanlığı EKPSS tercih takvimini açıkladı.

2014 Yılı içerisinde engelli memur alımlarına ilişkin ilkokul/ortaokul/ilköğretim, ortaöğretim(lise), önlisans ve lisans eğitim seviyesinden olmak üzere toplam (4.151) adet kadroya yerleştirme yapılacaktır.

Bahse konu kadrolara tercih işlemleri 27 Ağustos-5 Eylül 2014 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığının internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kamu oyuna duyurulur.

xxx06

Üye
Üye
Yerleştirme kadroları açıklandı mı peki??? Aramada bulamadım ben ama eğer varsa link atabilirmiyiz???

derderbo

Üye
Üye
Kadrolarla ilgili tüm detaylar klavuz yayınlanınca belli olur.Hangi kurumlar hangi nitelikte nekadar kadro açmışlar hepsi tercih klavuzunda belli olacaktır.
Şimdilik sabırla belli olan tercih tarihinin gelmesini bekleyin.

ceyhun34

Üye
Üye
Osym sitesinde tercih ile alakali hicbirsey yok ne klavuz nede duyuru hicbirsey yok dpb tercih robotu yayina soktu tarih verdi ortada bir icrat yok nasil bir sacmalik bu iyice dalga gecmeye basladilar

xxx06

Üye
Üye
Osym sitesinde tercih ile alakali hicbirsey yok ne klavuz nede duyuru hicbirsey yok dpb tercih robotu yayina soktu tarih verdi ortada bir icrat yok nasil bir sacmalik bu iyice dalga gecmeye basladilar

Öğleden sonra osym yayın yapar büyük ihtimal kontrol edin ara sıra

Tekerlekli Sandalye