EKPSS Tercihleri açıklandı. Tercih yaparken nelere dikkat etmeliyim?

nezih

Üye
Üye
Tercihler aciklandi ilk defa tercih yapicam neye gore yapmam gerek nelere dikkat etmem gerek calisma yasami nasil olur bi fikrim yok ne kadar maas baglanir 9nuda bilmiyorum ki tercihim cikicakmi onuda bilmiyorum kafam karma karisik bilgi sahibi biri varsa yardimlarini rica edicem hayirli gunler

Tercih klavuzu: 2018/2 EKPSS/KURA İle Engelli Memur Yerleştirme İçin Tercih Kılavuzu ve Tablolar

EKPSS TERCİHLERİ NE ZAMAN?

Adaylar tercihlerini 29 Kasım-7 Aralık 2018 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM'ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri 7 Aralık 2018 günü, saat 23.59'da sona erecektir.

SM-N920C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

septik

Editör
Editör
Konuyu güncel tutalım bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlarımız bilgi verirse seviniriz

Hamituzn

Üye
Üye
Ben hemşirelik mezunuyum yalnızca 1 tane kadro açıldığı icin atama şansım yok acaba baska hangi bölümden atanabilirim?

LG-H815 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Ben hemşirelik mezunuyum yalnızca 1 tane kadro açıldığı icin atama şansım yok acaba baska hangi bölümden atanabilirim?

LG-H815 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Merhaba,
Öğrenim düzeyinize uygun başka kadrolardan da (Memur, VHKİ...) tercih yapabilirsiniz.
Aşağıya bir tercih robotu linki atıyorum. Size yardımcı olacağını düşünüyorum bu robotun.

https://kpss.memurlar.net/ekpssterc...e=&Organization=&JobTitle=Hem%FEire&CityCode=

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Tercihler aciklandi ilk defa tercih yapicam neye gore yapmam gerek nelere dikkat etmem gerek calisma yasami nasil olur bi fikrim yok ne kadar maas baglanir 9nuda bilmiyorum ki tercihim cikicakmi onuda bilmiyorum kafam karma karisik bilgi sahibi biri varsa yardimlarini rica edicem hayirli gunler

Tercih klavuzu: 2018/2 EKPSS/KURA İle Engelli Memur Yerleştirme İçin Tercih Kılavuzu ve Tablolar

Adaylar tercihlerini 29 Kasım-7 Aralık 2018 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM'ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri 7 Aralık 2018 günü, saat 23.59'da sona erecektir.

Merhaba,
Tercihlerinizi, ilgili klavuzu iyice okuyup anladıktan sonra yapın.
Öğrenim durumunuza göre, size rehberlik edebilecek ilgili bağlantıları aşağıya yapıştırıyorum.
Çalışma yaşamanız işinize ve çalışma arkadaşlarınıza sağlayacağınız uyuma göre şekillenir.
İşinize severek yaparsanız zaman hızla geçer, ve maaşınızı alnınızın teriyle kazanıp yersiniz ki bu herşeye değer.
Maaşınız da -en düşük- 2700 civarı olacaktır.

Yukarıda bir başka üyemize bir tercih robotu linki paylaşmıştım; ondan da yararlanabilirsiniz.

https://www.memurlar.net/haber/7924...ilavuzunu-yayimladi.html?utm_source=headlines

unuttum.29

Moderatör
Moderatör

Merhaba,
Tercihlerinizi, ilgili klavuzu iyice okuyup anladıktan sonra yapın.
Öğrenim durumunuza göre, size rehberlik edebilecek ilgili bağlantıları aşağıya yapıştırıyorum.
Çalışma yaşamanız işinize ve çalışma arkadaşlarınıza sağlayacağınız uyuma göre şekillenir.
İşinize severek yaparsanız zaman hızla geçer, ve maaşınızı alnınızın teriyle kazanıp yersiniz ki bu herşeye değer.
Maaşınız da -en düşük- 2700 civarı olacaktır.

Yukarıda bir başka üyemize bir tercih robotu linki paylaşmıştım; ondan da yararlanabilirsiniz.

https://www.memurlar.net/haber/7924...ilavuzunu-yayimladi.html?utm_source=headlines

unuttum.29

Moderatör
Moderatör

Kenan0606

Üye
Üye
Rica ederim :)
Bol şans dilerim..

Mrb bn ilkokul mevzunuyum tercih yaptım ama insanlar 1101 kod girmediysen kura ismin cıksa bile ise giremesin diyorlar tercih böyle birsey cıkmadı ne yapmam lazım saygılarım simdi den tsk ederim 3 kere yaptım cıkmadı :(

mehmet.berat

Üye
Üye
Arkadaşlar mrb iyi geceler ben nasıl tercih yapacağımı anlamadım ösym ye giriyorum dal seç diyo bi kaç seçiyorum sadece hesapla diyo basıyorm bilmem kaç sıradasınız diyo nasıl tercih yapılıyo ve nereye nasıl yapmam gerekiyo yalvarırım bi yardımcı olun inanınki hiç bilmiyorm nasıl yapıldığını yanlış bişe yapmak istemiyorm
[MENTION=22317]mehmet.berat[/MENTION].ak

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

ÖSYM modülleri bazılarımız için anlaşılmaz olabiliyor. Size yardımcı olacağını düşündüğüm ÖSYM Başvuru Merkezlerinin adreslerini aşağıya yapıştırıyorum. En yakın olanına gidip yardım isterseniz sizi geri çevirmeyeceklerdir.

Başvurular Cuma günü sona erecek. Geç kalmadan başvurunuzu tamamlarsanız lehinize olur.

https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/KPSSORTON/BMListesi08082016.pdf

Tekerlekli Sandalye