Eksik evrak yüzünden bir ay boşuna beklemiştim,????

Zaferdurukan

Üye
Üye
Merhabalar
ÖTV'siz araç alımı için tam bir ay evvel babamı kurula sokmuştum,elimde ki evrak ile doktor doktor dolaştık. Ertesi gün mr , röntgen çekildi ve eve gittik!
Ama bana kimse demedi ki bize verilen o vizite kağıdı benzer evragi banko ya teslim edileceğini. E devlette hicbisey cikmayinca sonunda hastahaneye gittim ,rapor çıktı mı diye,adam kontrol etti ,siz evragi teslim etmemişiniz diyince şoka girdim ,inanamadim! Adam dedi ki ,bir aydır neredeydiniz? Rapor en fazla bir haftada çıkıyor hiç mi suphelenmediniz bu kadar süre dedi? Bilgisizlik işte???? şimdi yarın vermedigim evragi vereceğim
Allah'tan ptesi, salı ve perşembe kurul toplanıyor. Zaten babamın bütün muayeneleri kayıt edilmiş ve kapatılmış kurul icin
İnşallah hemen çıkar

İsen Buga

Üye
Üye
Hay Allah...

Muayene sonrası evrak memura teslim edilir diye biliyoruz. Sizde burada sormamışsınız elimdeki evrak ne olacak diye. Muayeneler tamamen bittiğinde görevliye sormadınız mı? Muayeneler bitti evraklar tamamladık ne yapacağız şimdi diye?

Aslında Muayene bitmedi kabul edilir ve evrak teslim edilmediği sürece muayene devam ediliyor varsayılır. Heran verilebilir.

sonuç için ara sıra uğra: Telefona bakmazlar.

Zaferdurukan

Üye
Üye
Şükür hallettim sonunda ve bugün e nabız'da sonuç göründü,inşallah yarın hastahaneye gittiğimde orijinal raporu hemen alabilirim

İsen Buga

Üye
Üye
Cumanız mübarek olsun, hayırlısı ile...

Tekerlekli Sandalye