elektirk parası artık ödenmiyor

Ercan6791

Üye
Üye
arkadaşlar herkeze öncelikle slm ben bugün elektirik parasını yatırmaya gittim elektrik yardımı alıyordum fakat görevlinin bugün gelen herkesin elektirk parası yaramadığını büyük ihtimalle kesildiğini söyledi belki haftaya tekrar gelip sormamı istedi sizin herhangi bir bilginiz varmı

SM-T290 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gececi01

Üye
Üye
birkaç güne düzelir diye duydum sistemsel

şayet krizden ise çok büyük yanlış

milyonlarca memur dururken
milyonlarca emekli dururken
milyonlarca asgari ücretli dururken
milyonlarca memura eş değer parası olan işadamı dururken

bu paranın kesilmesi sözün bittiği yer

eagle20

Üye
Üye
arkadaş Devletimiz büyük elektirk yardımını kesecek kadar düştüyse vay halimize engelliden keseme derdinden tasarruf için yazık Allah engellinin rızkında gözü olanlara afftemez unutmasınlar

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, sydv den sürekli yardım alan engellilere yapılan elektirik indirimi ile ilgili hiç bir yerde kesildi, kesilecek gibi bir açıklama yok, elektirk indiriminin devam ettiğini düşünüyorum, teknik bir sıkıntı olabilir, oda kısa sürede düzeltilir.

Ayrıca zaman zaman dillendirilen krız meselesi ile ilgili iki çift lafım olacak, bir ara emekli maaşlarından %5 kesinti olacağını ve hatta bayramlarda verilen ikramiyelerin kaldırılacağını falan söyleyen bir kanal var sürekli o kanalı izleyenlerin düştüğü paranoyadan ibaret bir konudur krız. Yada yayın yaptığı her ülkede halkı kışkırtan, hükümetleri zor durumlara sokmaya çalışan, İslam ve insan düşmanı Murdoch yayın kuruluşlarının ülkemizde yapmaya çalıştığı kargaşayı başaramamasından kaynaklı geçirdiği sinir kırızinden başka krız yoktur. Memuru, emekilisi, engellisi ve diğer çalışanların maaşları günü gününe devlet tarafından ödenmektedir

uğurlum35

Üye
Üye
ben izmirden yazıyorum bu gün ödeme yaptım indirim var arkadaşlar olay sistemsel olabilir...bilginize...

septik

Editör
Editör
[MENTION=12935]uğurlum35[/MENTION]

Bilgi için teşekkür ederiz.

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaşlar herkeze öncelikle slm ben bugün elektirik parasını yatırmaya gittim elektrik yardımı alıyordum fakat görevlinin bugün gelen herkesin elektirk parası yaramadığını büyük ihtimalle kesildiğini söyledi belki haftaya tekrar gelip sormamı istedi sizin herhangi bir bilginiz varmı

SM-T290 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

sacma, ben dün gittim yatirdim,

Tekerlekli Sandalye