elektrik desteği ödemeniz hazırdır

edevlette elektrik desteği ödemeniz hazırdır yazıyor detaylardada 130 tl diyor
başvurmuştum kimsesizim parklarda yatıyorum diye bu parayı nerden nasıl alırım bir yardım edin.

Parayı nakit alamazsın sadece elektirik faturasını öderken ptt den faturandan düşürülür
teşekkür ederim.
peki şimdi ben elektriği üstüme almadım 300 500 masraf çıkmasın diye ev sahibi dayıda alma nolcak ödersin sen zaten yakcağın neki deyip güvendi o faturala gitsrm oluyor dimi sonuçda bin tabe fatura götürcek değiliz problem olmaz dimi ev sahibinin üstüne fatura.

teşekkür ederim.
peki şimdi ben elektriği üstüme almadım 300 500 masraf çıkmasın diye ev sahibi dayıda alma nolcak ödersin sen zaten yakcağın neki deyip güvendi o faturala gitsrm oluyor dimi sonuçda bin tabe fatura götürcek değiliz problem olmaz dimi ev sahibinin üstüne fatura.
Olmaz benim faturamda ev sahibinin üstüne PTTye sen faturamı ve kimliğinle git

olmaz diyon ama sonrada benimde ev sahibi üstüne diyon anlamadım kimlikle gitcem işte fatura ev sahibi üstüne sadece
Kardeşim anlamamakta neden direniyor ben bu elektirik desteğini ilk defa almıyorum 6 yıldır alıyorum ben ödememiş yapıyorum fatura kimin üstüne olursa olsun önemli değil yardım sana yatıyor kimliğinle git faturayıda al yanına PTT memurları yapar bunda anlamı ak bişey yok bu kadarda anlamamak için çabalamayın açık açık anlaşılacak Bi şekilde yazdım

Ödeme başlangıç ile son ödeme tarihleri arasında herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ve mesken türündeki faturanız ile giderek veya “Elektrik Yardımı ile
Fatura Ödeme” hizmeti vasıtasıyla e-Devlet kapısı üzerinden destek tutarından faydalanabilirsiniz

Bu Fatura,ödeme hizmeti ne ? Arkadaşlar yeni mi çıktı

Elektrik ödemesi için destek almanın şartlarını nasıl öğrenirim rapor sahibi olmak yetiyor mu yoksa sosyal yardım almak mı gerekiyor onu merak ettim olmadı özel mesaj da atabilirsiniz

gecen ay ki elektrik destegini kullanmadim bu ayda yatinca ikisini birden indirtebiliyorum dimi faturadan?
3 aya kadar kullanılıyomu ne diye okumuştum sanki bi yerde ptt de duruyo hala geçen ayki ödeme o silincekmi yoksa 3 aya kadar toplu kullanabilcekmiyim?
şimdi baktımda geçen aykinde son ödeme tarihi 2023 ün 1 inci ayı diyo galba 3 ay cekmesende toplu kullanabiliyon.

Çekmediğiniz son 3 ay içerde birikiyor ve tek bir faturadan indirim yapılıyor.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken ise 4- 5 ay kullanılmayan indirim hakkınızın sadece son 3 ayın indrim hakkı kalıyor diğer çekilmeyen aylar siliniyor.

173 tl den 130 tl ye indi elektrik fiyatlarında indirim mi oldu acaba çünkü kw işi hesaplandığına göre neden bu eksiltmeyi, yaptılar acaba ...

Elektrik desteği ödemesine nasıl basvurabilirim acaba başvurmak için hangi evraklar gerekli nereye başvuruluyor bilgilendirirmisiniz lütfen

Geri