Elimizde çok sayıda mavi kapak var ne yapmalıyız?

babacan kadır

Üye
Üye
slm arkadaşlar çalıştığım firmada damacana mavi kapaklarını
sag olsun devrim kara diye bir arkadaş toplamış ortalama
7000 ile 8000 adet arasında yani büyük karton koliyle neredeyse
3 koli civarında siz deyerli site kurucuları ve üyelerin destegi ve bilğisiyle
ihtiyacı olan engelli arkadaşlara ulaştırmak isterim yardımcı olursanız
sevinirim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Öncelikle kapakları engelliler için biirktiren arkadaşıma teşekkür ederim sizinde bu gönüllü işte yaptığınız duyarlılık için ayrıca şahsım ve sitemiz adına size müteşekkirim.
Bu konuda şöyle bir planlama yapalım sanıyorum Kocaelinde kalıyorsunuz orda kipa marketleri bu kapakları alıp yerine tekerlekli sandalye veriyormuş eğer orayla görüşüp kapakları verip sandalyeyi teslim alırsanız sandalyeyi verebileceğimiz bir ihtiyaç sahibi arkadaşımız var sizi ona yönlediririm, kapakları gönderecek çok sayıda dernek falan var ancak hem bu şekilde kargo masrafından kurtulmuş oluruz hemde siz kapaklardan ziyade bizzat sandalyeyi vermiş olursunuz daha iyi olacaktır.

babacan kadır

Üye
Üye
slm mehmet bey kipa ile görüştük önümüzdeki hafta kapakları gönderiyoruz konuyla ilgili size dönüş yapacağım.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizden haber bekliyorum kadir bey hayırlara vesile olur inşallah.

serdef47

Üye
Üye
slm arkadaşlar ben mardin den yazıyorum miyopati kas hastasıyım 10 aylık erkek çocuğumu mardin çocuk hastanesine götürdük epilepsi müsküler distrofi deyip bizi istanbul çapa hastanesine sevk ettiler inşllh bu hafta içinde istnbula gidecez ve çok zor günler bizi bekliyor kaç yıldır bir akülü sandalye hayaliyle 1000 tl biriktirmştm akülü sandalye almama birkaç yıl kalmıştı ki bu üzücü olayla beraber ihtiyacım olan akülü sandalye alma hayalimde başka bahara kaldı. şimdi istanbulda yaşıyan 13 yaşındaki kız kardeşim kapak toplamaya başlamış ve şuan bin tane toplamış 16 bine akülü sandalye veriyorlarmış benim isteğim dışarı çıkmak değil artık hava almak değil tek isteğim eşimle beraber çocuğumu hastaneye götürebilmek çocuğumla beraber dışarı çıkabilmek beni sürecek refakatçimde yok şuan bende bi menuel tekerlkli sandalye var ama kaslarımda güç olmadığı için hiç süremiyorum zaten oda bozulmak üzere belkide lafı fazla uzattım ama sizden ricam bana bir yol gösterip yardımcı olmanız inanın çok ihtiyacım var ve biliyorum 50 yıl daha beklesem kendim alamam çünkü 3 tane çocugum eşim ve annem le yaşıyorum 6 kişiyiz tek gelirimizde evde bakım ve 2022 maaşları başkada hiç bir gelirmiz yok oda ancak ihtiyaçlarımıza yetiyor bu kapak toplama konusunda bilgilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum bu kadar kötü haberler ve bu zor günlerimde sizden güzel haberler bekliyorum Allaha emanet olun. Yaptığınız bunca şeyler içinde tüm site yöneticilerine ve üyelerine ayrıca tşkler ediyorum.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İstanbul'a gelecekmişsiniz ataşehir belediyesiyle görüşmenizi rica ediyorum İstanbul'da Ataşehir Belediyesi Mavi kapak alımı yapıyor ancak ne kadar kapak karşılıgında araba veriliyor tam bilemiyorum geldiğinizde görüşmenizi öneriyorum.

serdef47

Üye
Üye
evet inşllh bu hafta içinde istanbula gelecez ata şehir belediyesiydi galiba mutlaka görüşecem ama orda çok sıkıntı çekecem kapaklarda eksik onun için varsa kapak toplayan hayırsever insanlar aklınızda bulunayım Allah için. Tşk.ler

Yağmur

Üye
Üye
kardeşim sen adresini yaz kaç adet eksik olduğunu yaz bende biraz var olanlar gönderebilsin telefonda yazabilirsin mahsuru yok insanlar irtibata geçmekte isteye bilir

serdef47

Üye
Üye
ilginiz için çok tşk lr ben mardin de oturuyorum ama şuan istanbldayım dediğim gibi çocuğumu hastaneye götürdüm ve hergün hastaneye gidip geliyoruz tahlilleri biraz kötü çıktı ve şuan bizden kas biyopsisi yapmamızı istediler o biyopsiyi yapacz hayırlısı inşallah bide bu ara çocuktan dolayı kendimi bile unuttum Allahım kimseye hastalık ve evlat acısı vermesin bu arada elimde 7 bin tane kapak var ama akülü için ne kadar lazım nasıl bilmiyorum adresim Mardin Dargeçit Altıyol köyü Ibrahim AKÇAY telefn numaram
05369511146 facem de var Ibrahim Akçay diye

iskube16

Üye
Üye
slm arkadaşlar ben bursada yaşıyorum şuana kadar 10 akülü araba alcak kadar kapak topladım 6 tanesini teslim ettim ihtiyaç sahiplerine 2tona yakın kapak topladım su dağıtım firmalarında çalışanları organize edip toplamarını sağlayıp sağladık bu vesile ile bu ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz eğer bursa bölgesinde bildiğiniz insanlar var ise haberdar olursak onlarada yardımcı olmaya çalışmak isterim ayrıca serdef47 arkadaşımıza şu anlamda yardımcı olmak isterim ben engellilerle ile ilgili bir projem vardı projemiz birinci seçilmiş eğer parasal anlamda ödül verilirse gelen parayı size takdim edebilirim 2hafta içinde sonucu bana gelcek ben sizinle irtibata geçebilrim iyi çalışmalar

HAK AŞIĞI

Üye
Üye
slm arkadaşlar ben bursada yaşıyorum şuana kadar 10 akülü araba alcak kadar kapak topladım 6 tanesini teslim ettim ihtiyaç sahiplerine 2tona yakın kapak topladım su dağıtım firmalarında çalışanları organize edip toplamarını sağlayıp sağladık bu vesile ile bu ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz eğer bursa bölgesinde bildiğiniz insanlar var ise haberdar olursak onlarada yardımcı olmaya çalışmak isterim ayrıca serdef47 arkadaşımıza şu anlamda yardımcı olmak isterim ben engellilerle ile ilgili bir projem vardı projemiz birinci seçilmiş eğer parasal anlamda ödül verilirse gelen parayı size takdim edebilirim 2hafta içinde sonucu bana gelcek ben sizinle irtibata geçebilrim iyi çalışmalar

iskuple 16 selamün aleyküm bende bursada oturuyorum ve ikiz engelli babasıyım. engellilerle ilgili çalışmalarınız var diye yazmışsınız bende gönullu olarak pırojeniz içerisinde çalışmak isterim şayet görev verirseniz .bi katkım veya yardımım olursa ne mutlu bana diye düşünüyorum .hakteala engellilerle ilgili pırojenizi doruk noktaya ülaştırmasını nasip etsin inşaallah

serdef47

Üye
Üye
size ve sizin gibi yardım sever bütün insanlara tşk ediyorum ben daha istanbuldayım akrabalarda kalıyorum ve gerçekten çok zorluk çekiyorum kollarım ayaklarım güçsüz 20 yıldır bu kas hastalığım var ama 5 yıldır yürüyemiyorum akrabalar burda 7 bin kapak toplamışlar eğer ALLAH ım bir akülü sandalye nasip ederse ben o kapakları ihtiyacı olan başka arkadaşlara vermeyi düşünüyorum çünkü akülü sandalye için kaçtane kapak lazım ve nereye götürecm bilmiyorum ama gerçi ben dışarıda çıkamıyorum hep evdeyim bazen bu sitede geziyorm o kadar eşim çocugu çapa hastanesine götürüyor bende çocukla hastaneye gitmek istiyorum ama beni götürecek kimse yok 4 yaşındaki diğer çocugumla evde kalıyorum Yüce ALLAH bu derdi kimseye vermesin.

smyzkrkc

Üye
Üye
özelden mesaj attım rica etsem bakabilir misinz

serdef47

Üye
Üye
isim yazmamışsınız ama heralde mesajı bana yollamışsınız ama ben baktım gelen mesaj yoktu

murat tarsuslu

Üye
Üye
tarsus'ta şendağ zeytinyağlarının duyarlı sahibi hüseyin şendağ abimiz de epey kapak toplamış durumda. tarsus kipaya versek olur mu? kaç kg kapağa sandalye veriyorlar?

Tekerlekli Sandalye